Teď to sice nevyšlo, ale zkusím to znovu na dalším MS, oznámil Ronaldo

Teď to sice nevyšlo, ale zkusím to znovu na dalším MS, oznámil Ronaldo

Zanedlouho oslaví své již osmatřicáté narozeniny, ale to ještě neznamená, že by se vzdával, ba naopak. Cristiano Ronaldo je po předčasném vyřazení z MS v Kataru opět pořádně hladový, a tak se klidně může stát, že se s ním v dresu Portugalska uvidíme i za čtyři roky. 

Vyřazení z letošního MS bylo pro portugalský výběr opravdu těžké skousávat, protože se jim sešla jedna z nejlepších generací hráčů, která už jen na papíře budila ohromný respekt. O to více potom skličující bylo, když takovou hvězdnou sestavu vyřadilo „pouhé“ Maroko.

Ronaldo a spol. se cítili zklamáni a ze svých úst vypouštěli taková slova, že je MS podplacené ve prospěch Argentiny, která to nakonec vskutku vyhrála, ale když z hráčů konečně opadly emoce, tak se probudila nová motivace. A ta pohltila i slavnou značku CR7, která avizuje, že s fotbalem ještě rozhodně nekončí.

„Tento neúspěch nás všechny zklamal, ale také semknul. Motivuje nás to tvrdě pracovat a pokračovat, abychom svého cíle dosáhli příště,“ oznámil Cristiano Ronaldo pro portugalský server A Bola.

Nastínil tak, že i on sám se bude účastnit i dalšího MS. „Je mi 37, brzy 38, ale cítím, že mám v sobě síly na další čtyři roky. Takže ano, mohu hrát, dokud mi nebude 41, 42,“ podotkl slavný portugalský střelec, který se nechce vzdát a nechat Messiho, aby mu v tom historickém měřítku unikl.