Dočkají se Souček s Coufalem nového trenéra? West Ham monitoruje tato tři jména

Dočkají se Souček s Coufalem nového trenéra? West Ham monitoruje tato tři jména

West Ham se bohužel trápí i po ligové pauze a místo pobytu v klidném středu tabulky je čím dál více patrné, že Hammers budou bojovat o udržení. Židle se proto velmi silně viklá pod současným manažerem Davidem Moyesem.

Moyesovi prostředí v londýnském West Hamu není cizí. Prvně zde působil od listopadu 2017 do léta 2018, to skončil, jelikož mu nebyla prodloužena smlouva, a následně se téhož kormidla chopil v prosinci 2019 a drží se ho dodnes.

Situace pro Kladiváře v posledních letech nikdy nebyla tak kritická, jako je nyní. Na kontě mají pět ligových proher v řadě, nedaří se střílet góly (pouhých třináct branek v sedmnácti odehraných utkáních) a pobývají na 17. příčce tabulky. Tedy jen jednu pozici nad sestupovou hranicí.

Jelikož aktuální chod věcí neodpovídá představám vedení klubu, píší britská media o tom, že může být David Moyes každým dnem odvolán z pozice hlavního trenéra. Mail Sport například informuje, že si West Ham vybral již tři případné náhrady, které se pokusí oslovit.

V popředí všech kandidátů se nachází bývalý lodivod Tottenhamu nebo PSG Mauricio Pochettino. Druhou volbou je bývalý kouč Dortmundu, PSG či Chelsea Thomas Tuchel a trojlístek manažerů uzavírá dřívější šéf lavičky Leedsu United Mauricio Bielsa. Bude některé z těchto jmen ochotno chopit se záchranářské role v týmu? 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.