Uhrinovi bude u Litavky asistovat Bednář a do řad lídra F:NL se vrátil také odchovanec Mašek. Co další nováčci?

Uhrinovi bude u Litavky asistovat Bednář a do řad lídra F:NL se vrátil také odchovanec Mašek. Co další nováčci?

V tréninkovém procesu už je i současný lídr FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY z Příbrami, jehož trenérské lavičce nově velí Dušan Uhrin mladší.

Jak uvádí stránky fkpribram.cz, ten bude u Litavky spolupracovat s novými asistenty, jimiž se stali Jakub Krištofek a Roman Bednář, jenž hrál za středočeský klub v letech 2014 - 2016 a zatím naposledy působil u mládeže Bohemians Praha 1905.

V hráčské kabině už absentovali jak Pavel Hájek, který se domluvil s vedením na ukončení spolupráce, tak Marcel Čermák, jenž se odebral za Markem Niklem a Tomášem Zápotočným do Dynama České Budějovice.

Benson Sakala ze Zambie by se měl k Příbrami připojit v dalších dnech a otazník visí nad pokračováním hostování Lukáše Musila a Daniela Langhamera.

S mužstvem, které v lednu a únoru čekají přáteláky s Pardubicemi, Duklou, Domažlicemi, Velvary, Táborskem, Pískem, Hořovicemi, Chrudimí, Karvinou či Slavií B, se nově připravují i zástupci rezervy, respektive dorostu. Konkrétně jde o Adama Kareše, Lukáše Lisého, Dominika Třísku a Štěpána Krameše.

Z Vyšehradu se dorazili porvat o místo pod příbramským sluncem mladíci Jakub Štěpánek a Vojtěch Nedavaška.

Součástí týmu je také úspěšný odchovanec Dominik Mašek, jenž má za sebou štace v mládeži Hamburku, Cambuuru, Bohemians, Mladé Boleslavi, Zlínu i Jablonci. K fotbalu pod taktovkou Jaroslava Starky se vrací i František Belej, jenž byl v mládežnických letech jedním z příbramských lídrů.

Seznam hráčů Příbrami v lednu 2023:

Martin Melichar, Matouš Babka, Václav Smrkovský, Václav Dudl, Daniel Fišl, Jan Vokřínek, Daniel Stropek, Jakub Schindler, Emmanuel Anih, Felix Čejka, Vít Novotný, Jakub Jeřábek, Adam Petrák, Patrik Švestka, Dominik Vott, Jakub Zeronik, David Surmaj, Tomáš Wágner, Pavel Osmančík, Lukáš Musil, Adam Kareš, Dominik Tříska, Vojtěch Nedavaška, Jakub Štěpánek, Štěpán Krameš, František Belej, Dominik Mašek, Daniel Langhamer, Lukáš Lisý.

Královi nejspíš nevyjde ani druhé zahraniční angažmá. Z Belgie ho může vysvobodit Velký čáp ze Střelnice

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.