Tvrdík v Saúdské Arábii nečerpal volno. Slavia navázala v Rijádu spolupráci s novým zaměstnavatelem Ronalda

Tvrdík v Saúdské Arábii nečerpal volno. Slavia navázala v Rijádu spolupráci s novým zaměstnavatelem Ronalda

To, že se šéf Slavie Jaroslav Tvrdík účastnil v Saúdské Arábii finále španělského Superpoháru mezi Realem Madrid a Barcelonou (1:3), nebyla náhoda. Čtyřiapadesátiletý funkcionář z vršovického Edenu totiž vyrazil do druhého největšího státu arabského světa na pracovní cestu, jejímž výsledkem bude spolupráce s nynějším lídrem Saudi League.

A hádejte, kdo tamní soutěž vede? Samozřejmě Al Nassr FC, v jehož brance operuje David Ospina, v záloze hraje Luiz Gustavo a v útoku by měl po boku Vincenta Aboubakara brzy střílet branky Cristiano Ronaldo.

"Těšíme se na spolupráci s vámi," napsal na svém Twitteru první muž úřadujícího vicemistra FORTUNA:LIGY, jehož klub má nyní rozložen tréninkový tábor v Portugalsku.

Francouzem Rudim Garciou trénovaný Al Nassr, který byl založen v roce 1955, sídlí v osmimilionovém Rijádu, aktuálně táhne šňůru 12 duelů bez porážky a pokusí se dokráčet pro čtvrtý primát klubové historie.

Před pár týdny byl movitý celek spojován s možným budoucím příchodem Sergia Ramose a tento týden byl v souvislosti s ním spojován také Keylor Navas.

Na další podrobnosti si bude třeba ještě počkat, nicméně první reakce slávistických fanoušků už dorazily a byly vtipné...

"Přijde Ronaldo a obratem půjde na hostování do Liberce?"

"Ronaldo na hostování?"

"Jestli bude chtít Standu Tecla za Ronalda, tak Nassrat"

"Třeba přátelák v Edenu za podmínky, že by hrál Ronaldo, by byl fajn"

"Tak teď udělat titul, pak předkola LM a můžeme vítat Ronalda"

Olayinka, jemuž Siegl nemohl přijít na jméno a říkal mu Olijanka aneb Od 100 dolarů v Albánii k milionu ve Slavii