Náhrada za Mbappého? Francouzští mistři z Parku princů ji větří na adrese, kterou by asi nikdo netipoval

Náhrada za Mbappého? Francouzští mistři z Parku princů ji větří na adrese, kterou by asi nikdo netipoval

Úřadující šampion Ligue 1 nechce ponechat nic náhodě a snaží se vytvořit záložní plány pro případ, že by francouzský kanonýr Kylian Mbappé projevil po této sezóně zaječí úmysly. Podobné téma se řešilo již v létě, ale zdánlivě hotový přestup do Realu Madrid byl tehdy překvapivě utnut prodloužením smlouvy v Parku Princů. Na povrch ale vyplouvají mnohé neshody hráče s vedením klubu, které by mohly vést k nečekanému odchodu.

Podle informací španělského portálu Fichajes se PSG připravuje na variantu, že domluva s Mbappém nebude možná a jejich cesty se rozejdou. Nahradit ale tohoto výjimečného hráče nebude snadné, proto je zřejmé, že bude muset být vynaloženo nemalé finanční úsilí, aby možná mezera byla zalepena.

Francouzský gigant se údajně zajímá o potenciální náhradu, která figuruje na adrese, kam by se případně mohl Mbappé posunout. Nabízí se tedy i varianta, že by součástí přestupu mohla být i výměna, samozřejmě že s doplatkem ze strany Realu Madrid.

PSG projevuje zájem o služby brazilského legionáře Viníciuse Júnioro, který na San Bérnabeu zamířil v létě 2018 z Flamenga. Postupem času se z něj stala stěžejní tvář současného kádru Bílého baletu a je zřejmé, že španělský gigant nebude příliš svolný k jeho uvolnění.

Vinícius umí rozhodovat klíčové zápasy a stal se jistým talismanem Los Blancos. Samotný hráč se již několikrát vyslovil i ve smyslu, že by si uměl celou svou kariéru představit právě na této adrese bez změny klubových barev.

Rodrygo, Benzema a Vinícius otočili derby s Atlétikem. Bilbao potvrdilo, že je specialistou na pohár

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.