Hrozí Staré dámě hromadný úprk kabiny jako kdysi? Arsenal již vyslal signál, že by se ujal jejího křídla

Hrozí Staré dámě hromadný úprk kabiny jako kdysi? Arsenal již vyslal signál, že by se ujal jejího křídla

Aktuální situace Juventusu rozhodně není závidihodná. Italskému gigantovi hrozí odpočet patnácti bodů v právě probíhajícím ročníku Serie A, což by zřejmě definitivně zhatilo plány na účast v dalším ročníku Ligy mistrů. A nejen to. Nad Juventusem se stahují mračna a objevují se signály, že by i některé současné opory mohly v létě pláchnout za lepším.

Vedení klubu plánuje odvolání na nejvyšší sportovní soud při Italském olympijském výboru, ale jisté je, že atmosféra je napjatá i v samotné hráčské kabině. To by mohlo nahrávat do karet zájemcům o některé akvizice, které by mohly být svolnější ke změně klubových barev. Poslední dny se hojně spekuluje například o odchodu Dušana Vlahoviče do Premier League, ale nebyl byl zřejmě zřejmě jediným.

Podle listu Calciomercato má Arsneal spadeno na pětadvacetiletého italského reprezentanta Federica Chiesu. Talentovaný křídelník by mohl Juventus opustit v létě a posílit tak rozjetý kolos na Emirates Stadium, což se však jeho současnému zaměstnavateli příliš nezamlouvá.

Tíživá situace Juventusu však nedá na výběr a bude muset některé své hráče pustit dos věta. V případě Chiesy by se mohlo jednat o prodej, který by mohl minimálně vykrýt investici ve výši 42 milionů eur, za kterou byl vykoupen z Fiorentiny.

Arsenal se v této sezóně stal opět vyhledávanou destinací mezi hráči a je to především díky výsledkům, kterými se londýnský klub prezentuje. Možný zisk mistrovského titulu v Premier League by mohl na tuto adresu zlákat jména, které by ještě před rokem odmítavě kroutila hlavou.

Deset zápasů, deset gólů. Rashford je v současné formě nezastavitelný, ocenil svůj ofenzivní poklad Ten Hag