Případ Tomič je vyřešen a důvod k úsměvu má Hoftych. Slovácku ho vezme Slavie a umístí ho do Boleslavi

Případ Tomič je vyřešen a důvod k úsměvu má Hoftych. Slovácku ho vezme Slavie a umístí ho do Boleslavi

Dlouhodobě ambiciózní Mladá Boleslav, jež v minulém týdnu nabídla čerstvé kontrakty triu Jakub Fulnek, Martin Suchomel a Daniel Mareček, by měla ve svém kádru přivítat ještě jednu novou tvář.

Hlavní trenér Pavel Hoftych by mohl podle informací eFotbal.cz nově pracovat s třiadvacetiletým slovenským obráncem Michalem Tomičem ze Slovácka.

Rodák z Myjavy ale dorazí na středočeskou půdu "oklikou" a to přes Slavii, jež by ho měla po páteční zdravotní prohlídce získat do svých služeb jen za pár milionů korun (vzhledem k tomu, že by měla být jeho tržní cena podle specializovaného serveru transfermarkt.com více než 10 milionů, se to zdá být velmi dobrá investice).

Následně bude odeslán právě do týmu, kde jsou už nějakou dobu doma Milan Škoda, Jiří Skalák či Marek Matějovský.

Pravděpodobně jde o ideální variantu pro všechny strany. V Uherském Hradišti by již bývalý zadák Žiliny i Sampdorie Janov, pár měsíců před vypršením kontraktu nejspíš nehrál, což vyřeší hostování v mužstvu, které se v rámci 18. kola představí na Spartě.

Šéf Slovácka Martin Svědík o něm již před několika týdny mluvil v tom smyslu, že má soustu předpokladů a že "jednou skončí někde výš". O možném rostoucím zájmu domácí špičky už jsme psali i zde. Že by se už tedy ony věci rozjely?

Ve FORTUNA:LIZE má Tomič k tomuto datu odehráno 54 duelů.

Trpišovský chválí probuzené Pardubice: Jedna věc je být poslední v tabulce, druhá je aktuální výkonnost