Legendární hláška exreprezentanta Ujfalušiho nabrala charitativní směr

Legendární hláška exreprezentanta Ujfalušiho nabrala charitativní směr
OBSAHUJE VIDEO

„Nic jsem neplatil a ta částka absolutně nesouhlasí!“ Kdo by neznal jednu z nejslavnějších sportovních hlášek, kterou prohlásil český legendární bek Tomáš Ujfaluši? Nyní se Ufa rozhodl využít tuto hlášku pro dobrou věc a rozjel projekt originálních triček, jejichž výtěžek bude podporovat sportující děti po celé České republice.

Sigma Olomouc, Hamburg, Galatasaray, Fiorentina, Atlético Madrid. Na konci profesionální kariéry pohárové epizody v dresu pražské Sparty. Vítěz Evropské ligy, Superpoháru UEFA, dvojnásobný mistr Turecka, vítěz německého poháru. Vicemistr Evropy do 21 let, člen bronzového týmu na ME 2004.  „Od prvního okamžiku, co se mé prohlášení objevilo v médiích, se stalo nedílnou součástí mého života. Proniklo do světa sportu, ale i politiky. Od té doby si žila svým vlastním životem“, vzpomíná borec, který nastoupil za český národní tým do 78 utkání, ve kterých se dvakrát radoval ze vstřelené branky.

„Jednou mne oslovil kamarád a spoluhráč z charitativního týmu osobností  Real Top Praha, brankář Kuba Štefek a nadhodil návrh na toto originální využití mé hlášky ve fashion odvětví. Společně se 2 „pokrevními“ bratry z Ostravy založili značku HBROTHERS, která vyrábí ručně designovaná originální trička. Výběr, kudy by měla směřovat velká část zisku nechal na mně. Jediné, co bylo předem dáno, bylo 5% z ceny trička, které putují na nadaci našeho kamaráda Jakuba Voráčka, která podporuje komunitu bojující s roztroušenou sklerózou.“

Na koho by měla jít podstatná část měl velice rychle jasno. „250 Kč z každého prodaného kusu půjde do kasičky, z níž budeme nakupovat vybavení a to předáme vybraným dětským sportovním týmům. V amatérském fotbale jsem viděl, že je na vesnicích velký nedostatek dresů, míčů, střídaček a dalšího tréninkového materiálu. A to se budeme pokoušet alespoň částečně zlepšit. Má hláška tak může pomoci dobré věci“, vysvětluje Ufa. S HBROTHERS tak pracoval na vytvoření krásného sběratelsko-módního kusu, který obsahuje pop-artový portrét Tomáše Ujfaluši, semišové logo značky HB a na zádech Ujfiho rukou předepsaný text hlášky a podpis. „Zatím máme k výběru 5 barevných kombinací, které jsou spjaty s 5 kluby, v nichž jsem strávil svoji nádhernou kariéru. Pracujeme ale i na dalších druzích oděvů a variantách. Například Stará Ves, odkud jsem do fotbalového světa vzešel, se může brzy těšit na vlastní linii“, prozrazuje další kroky.

„S Tomášem byla dohoda přátelská a rychlá. Jeho lidskost byla silnou zárukou, že výběr pomoci bude dávat smysl. Ujfiho znám přes 10 let z dresu Real Top Praha, nebo mého působení u národního týmu malého fotbalu. Všechna trička designuje a balí jeden parťák Adam Havlík ručně, jeho brácha Petr se stará o obchodní stránku. Máme v prodeji i edici s legendou české hudební scény, Davidem Kollerem. Ke všem tričkům (i z našich originálních kolekcí) přidáváme certifikát originality pro případnou objednávku „klonů“ a také jedinečné dárky. Ne  jinak tomu je i u kolekce UFA17. Samolepka ve stylu bankovky s Ujfiho motivy možná prozrazuje, jaká částka souhlasila. Těšíme se na úspěšnou misi a již nyní připravujeme další kolekce s osobnostmi, které stojí za to nosit na hrudi“, dodává za HBROTHERS Jakub Štefek.

Na závěr přidává Ufa výzvu: „Nákupem trička zajistíte nejen to, že budete originálně a skvěle vypadat, ale také nám pomůžete podpořit dobrou věc.“

Prohlédnout si nabídku můžete zde.