Škatulata v Madridu: Výměna s Interem, megaposila z Anglie, talent z Jižní Ameriky či konec Ancelottiho?

Škatulata v Madridu: Výměna s Interem, megaposila z Anglie, talent z Jižní Ameriky či konec Ancelottiho?

Real Madrid nezažívá nejlepší období v sezoně, když o víkendu zapsal další ligovou ztrátu a opět tak zvýšil manko na vedoucí Barcelonu. Není se proto co divit, že vedení klubu už nyní spřádá plány na letní změny v kádru. Co vše by se mohlo za pár měsíců na Santiago Bernabéu podle goal.com udát?  

Anglickou Premier League nyní hýbe kauza Manchesteru City, který měl dle vyjádření soutěže v letech 2009 – 2018 více jak 100krát porušit finanční pravidla fair play. Pokud se tyto obvinění potvrdí, hrozí Citizens v krajním případě vyřazení ze soutěže. Ostatně k tomu, aby se řada hráčů rozprchla by stačil i bodový odečet…

Nálada v kabině tak není nejlepší a nepomáhá jí ani fakt, že se o hvězdy klubu začaly zajímat přední evropské celky. Jedním z nich je i Real Madrid, který si na Etihad Stadium vyhlédl náhradu za Karima Benzemu, který už přeci jen není nejmladší a v Madridu mu běží poslední rok smlouvy. Jeho místo na hrotu by mohl zaujmout Erling Haaland, jenž se v Anglii rychle zabydlel a navázal na svou ofenzivní podívanou z Dortmundu.

Nepříliš působivé výsledky a výkony Bílého baletu z poslední doby rozproudily debatu o možném konci Carla Ancelottiho, po kterém už začal pokukovat italský AS Řím. Vlci by mohli zkušeného kouče oslovit v případě, že by v létě skončil na lavičce José Mourinho a pochopitelně za situace, kdy by Ancelotti nepokračoval v Realu.

Jednou z možných posil by v létě mohl být i Nicolo Barella z Interu Milán, o něhož má vedení španělského celku velký zájem. Nechce se mu však sahat příliš hluboko do kapsy, a proto nabízí hráčskou kompenzaci v podobě Daniho Ceballose. Tomu ovšem v červnu končí smlouva, takže by bylo potřeba ji předtím prodloužit.

Ofenzivu by mohl zlepšit i talentovaný útočník uruguayského Liverpoolu Montevidoe Lucian Rodriguez. Navázal by tak na Brazilce Endricka, který už s Realem smlouvu podepsal, ale vzhledem k nízkému věku musí nadále působit v Jižní Americe.