V tomto období už Baník žádnou velkou posilu nepodepíše, zmizet ale ještě mohou Sanneh i Smékal

V tomto období už Baník žádnou velkou posilu nepodepíše, zmizet ale ještě mohou Sanneh i Smékal

Na tuzemské mapě se sice může měnit dres až do 15. února, nicméně ve Slezsku už podle všeho žádný velký příchod čekat nepůjde.

Po nečekané domácí prohře s Jabloncem (1:2) o tom na tiskové konferenci informoval kouč Baníku Pavel Hapal, který dle svých slov v posledních třech dnech transferového okna žádný příchod nečeká...

Trenér devátého celku prvoligového peletonu naopak připustil, že by mohli jeho stávající kádr dočasně opustit hned dva muži...

Jedním z nich je jednadvacetiletý útočník Daniel Smékal, jenž šel v této sezoně FORTUNA:LIGY do akce jakožto střídající žolík pouze šestkrát, ale i tak zaznamenal jednu trefu.

Druhým pak o rok starší gambijský bek Muhammed Sanneh, který v ročníku nasbíral 363 odehraných minut, leč na poslední ligový start dosáhl ještě v říjnu loňského roku.

V obou případech by mohlo jít o půlroční hostování.

Již brzy by se však mohl zapojit po zranění vracející se Ladislav Almási, který jde v úvodu nového pracovního týdne znovu do plné zátěže s mužstvem a stále se navíc čeká na albánského reprezentanta Enea Bitriho, který už byl nominován k duelům s Jabloncem a Zlínem, nicméně podle Hapala pořád potřebuje čas na adaptaci.

Třiadvacet střeleckých pokusů bylo k ničemu, Niță se dočkal u posledního týmu tabulky své první nuly