Další natáhnutí kariéry? Nebudu se rozhodovat sám, je to v trojúhelníku, možná už ve čtverci, hlásí Hübschman

Další natáhnutí kariéry? Nebudu se rozhodovat sám, je to v trojúhelníku, možná už ve čtverci, hlásí Hübschman

Defenzivní záložník Jablonce Tomáš Hübschman již nasbíral v nejvyšší domácí soutěži úctyhodných 325 startů. Pakliže by nestrávil deset let v Šachtaru Doněck, je jasné, že už by dávno překonal i magickou pětistovku, na což ještě nikdy nikdo nedosáhl.

Sparťanský odchovanec, jenž dorazil na Střelnici už v létě 2014, je navíc pro zelenobílé barvy stále důležitý a určitě není jen do počtu.

V právě probíhající sezoně zatím odehrál 684 minut a jeho desátý start v ročníku se očekává v neděli na Spartě. Co by za podobné vytížení dali hráči jako Dominik Pleštil, Dāvis Ikaunieks či Tomáš Malínský.

Pokud jde o jeho případné další natáhnutí profesionální dráhy až do soutěžního období 2023/2024, jistý je zatím jenom jeho dobíhající kontrakt do 30. června. Na konci soutěže si pak k tomu poví své i David Horejš, případně Miroslav Pelta.

"Na definitivní stanovisko je v únoru ještě brzo. Nebudu se rozhodovat sám, je to v trojúhelníku, možná už ve čtverci. Musí chtít trenér, musí chtít klub a musím já mít nějakou výkonnost. Teprve pak se můžeme bavit o tom, jestli to pro všechny dává smysl. Ještě to není na pořadu dne, aspoň u mne. Smlouvu mám do 30. června, takže do té doby je čas řešit, co bude pak," zaznělo na webu gol.cz.

Stal se Hráčem kola produktivní LK37, motivovaný Nguyen, pivař Hübschman či prvně dvouciferný Květ?