Nejen Omale z Prostějova. Opava si bere pod křídla i mladého obránce, který prošel Slavií i Slováckem

Nejen Omale z Prostějova. Opava si bere pod křídla i mladého obránce, který prošel Slavií i Slováckem

Opava pojala závěr tuzemského přestupového období velmi zodpovědně a jen tento týden přivedla do Slezska jak Yehora Tsykala, tak Petra Rybičku, který posílil druholigovou značku z Hradce Králové.

A ani to ještě nebylo všechno. Klub podepsal také dvaadvacetiletého obránce s minulostí v mládežnických reprezentacích Tomáše Vincoura, který přišel do jedenáctého týmu F:NL jako volný hráč po ukončení smlouvy se Slováckem.

"Jsem moc rád, že můžu v Opavě působit a těším se na spolupráci. Zároveň chci poděkovat za důvěru a věřím, že se nám všem bude společně dařit a uděláme maximum pro to, abychom byli úspěšní," vzkázal nedlouho po podpisu nové pracovní dohody mladý zadák, jehož slova nabídly stránky sfc.cz.

Exslávista, jenž dříve prošel také Blanskem, se v novém působišti upsal do roku 2025 a poprvé s novým kontraktem v kapse si může zahrát již v sobotu proti Třnci.

"Prošel si mládežnickou strukturou Slovácka a Slavie Praha. Jedná se o mladého a perspektivního obránce, kterého jsme podepsali zadarmo po konci smlouvy. Věřím, že jeho výkonnost půjde pořád nahoru, tak jako šla teď v přípravě a bude adekvátní posilou pro náš tým," okomentoval čerstvou akvizici sportovní ředitel Jaroslav Kolínek, jenž se pod jeho příchod podepsal.

P.S.: Na půlroční hostování s opcí na přestup přichází do Opavy z Prostějova také dvaadvacetiletý nigerijský záložník Solomon Omale

Ukrajinec Tsykalo? V Opavě jsou přesvědčeni, že se jim podařila velká posila. Slezské vedení loví i v Hradci