Další přestupový kolotoč kolem Barcelony? Katalánci by rádi v létě přivedli pět čerstvých posil

Další přestupový kolotoč kolem Barcelony? Katalánci by rádi v létě přivedli pět čerstvých posil

Ozdravná kůra aplikovaná španělským koučem Xavim funguje, ale neobejde se na Camp Nou bez dalších změn. Katalánci plánují již podle svých finančních možnosti letní zbrojení a podle tamního deníku Sport by chtěli posílit rovnou pět postů.

Barcelona by ráda získala nového stopera a trenér Xavi Hernández by preferoval levonového hráče, který by uměl nejen plnit defenzivní činnost, ale také pomohl pod tlakem vyvést balon. V tomto ohledu jsou skloňována jména Evan Ndicka z Frankfurtu či Iñigo Martínez z Bilbaa.

Defenzivní řada by měl být posílena také o pravého beka a prioritou na přestupovém trhu je zisk šestadvacetileté tváře Bayernu Mnichov Benjamina Pavarda. Bavorský klub se s ním nedokázal domluvit na prodloužení spolupráce a bude jej chtít v létě prodat.

Předmětem zájmu by mělo být také vyplnění srdce záložní řady a Xavi zde hledá náhradu za Sergia Busquetse. O místo v sestavě s Gavim či Pedrim by se mohli přetahovat N’Golo Kanté z Chelsea, Youri Tielemans z Leicesteru City či Ilkay Gündogan z Manchesteru City. Ve hře je také další tváře z Etihad Stadium Rodri či Rúben Neves z Wolverhamptonu.

Okysličit se má také ofenzivní lajna a Katalánci chtějí v kabině přivítat dva útočníky nebo nové křídlo. Lednový odchod Memphise Depaye udělal v kádru místo a spekuluje se také o možném exodu Ferrana Torrese či Ansu Fatiho. Vrátit by se mohl Pierre-Emerick Aubameyang, ale ve hře je také Yannick Carrasco či brazilský talent Vitor Roque.