Pekhart se při pohárovém postupu zaskvěl patičkou a říká: Ještě nejsem v kondici, že bych mohl pokaždé nastoupit od začátku

OBSAHUJE OHLASY

Útočník Tomáš Pekhart pomohl Legii Varšava gólem k postupu do semifinále Polského poháru. Třiatřicetiletý český reprezentant se trefil efektní patičkou při výhře 3:0 na hřišti Zelenie Góry ze čtvrté ligy.

Pekhart v deváté minutě otevřel skóre a dal svůj druhý gól po zimním návratu do Legie. "Ještě se na to musím v klidu podívat, protože v kabině všichni říkali, že to byl krásný gól," poznamenal někdejší hráč obou pražských "S".

Další trefy přidali ve 43. minutě záložník Bartosz Kapustka a v 71. minutě španělský útočník Carlitos.

Pekhart v prosinci skončil po téměř čtyřech měsících v tureckém Gaziantepu a vrátil se do Legie, se kterou předtím získal dva mistrovské tituly a v sezoně 2020/21 se stal nejlepším střelcem polské ligy.

"Teď máme zápas každé tři dny, takže bude hodně příležitostí dostat se na hřiště. Nejsem ještě v kondici, že bych mohl nastoupit každé utkání od začátku. Ale cítím se dobře, jsem připravený," řekl Pekhart.

Turínem cloumaly emoce. Pogba navlékl poprvé od svého loňského letního návratu dres Juventusu