100 milionů za Kuchtu? Já bych je do něj určitě vložil, radí sparťanskému managementu Siegl

100 milionů za Kuchtu? Já bych je do něj určitě vložil, radí sparťanskému managementu Siegl

Dvanáctinásobný reprezentant Česka Jan Kuchta je aktuálně ve velké střelecké pohodě a pro důkazy nemusíme chodit až tak daleko - v posledních dvou soutěžních duelech Sparty totiž nasázel hned čtyři trefy.

Ofenzivní hráč, který doposud ve FORTUNA:LIZE přetavil 1374 odehraných minut v osm přesných zásahů a tři gólové asistence, je však na Letné pouze na ročním hostování v Lokomotivu Moskva, kde má dlouhodobý kontrakt až do léta 2026.

Aktuálně třetí tým tabulky si produktivního exslávistu vypůjčil z ruské metropole za pětadvacet milionů korun a pakliže by chtěl dvanáctinásobný mistr Česka šestadvacetiletého útočníka natrvalo, pravděpodobně bude muset za pár měsíců poslat do Moskvy 80 až 100 milionů korun.

Lokomotiv si ho totiž v české metropoli ve své době pořídil za 125 milionů korun a určitě nebude chtít příliš prodělat.

Sparťanská legenda Horst Siegl by i přes vysokou sumu do takového transferu šla a rovnou přidává i důvody proč...

"Když vidíme, jací hráči přišli za velké peníze, a nejsou ani na lavičce, tak já bych je do něj určitě vložil. Je to hráč, který už je vyzkoušený z naší ligy, je to reprezentant,“ vypíchl iSportem.cz citovaný čtyřiapadesátiletý expert.

Pro majitele Daniela Křetínského, jenž je aktuálně spojován i s navýšením svého podílu ve West Hamu United, by to až tak velký problém být nemusel.

Na Nitu řvali, že je cikán. Nás se Spartou uráželi kamkoliv jsme přijeli. A pak se s námi chtěli vyfotit, glosuje Bičík