Trenérskou A licenci studující Řepka bude nově hrát okresní přebor. I kvůli rybaření si vybral tento klub na Hradecku...

Trenérskou A licenci studující Řepka bude nově hrát okresní přebor. I kvůli rybaření si vybral tento klub na Hradecku...

Posila roku, nebo snad století? Sokol Lovčice, který je aktuálně desátým celkem okresního přeboru Královehradecka, ulovil do svých řad někdejší velké jméno českého fotbalu se zkušenostmi ze Serie A i Premier League.

Mužstvo totiž posílil Tomáš Řepka, jenž v nedávné minulosti oblékal trikot jiného Sokolu, toho z Červených Janovic, ve kterém si zahrál i po boku Martina Jiránka, Romana Bednáře či Václava Kadlece.

Debutovat v nových barvách by měl bývalý sparťanský kapitán poslední březnovou sobotu. Stane se tak v rámci přáteláků na půdě Klamoše u Chlumce nad Cidlinou.

"Z nabídek, které byly, jsem si vybral Sokol Lovčice. Už se těším na první přátelský zápas 25. března, kdy si zase po čase vyzkouším trávník jako hráč," prozradil na svém instagramovém účtu exreprezentant Česka.

Samotné hraní okresního přeboru však bude spíše na druhé koleji. Aktuálně je pro něj nejdůležitější studium trenérské A licence. "Prioritou je pro mě studium A licence a tohle bude doplněk. V okolí je navíc spousta rybníku a i to hrálo svoji roli, ať se to někomu líbí, nebo ne. Jsem rybář a takhle spojím to, co miluju dohromady. Fotbalem se už chci jako hráč hlavně bavit. Dokazovat nemám co. Od vážného přístupu tady budu mít zanedlouho trenérskou kariéru. Tam jsem na startu a budu muset hodně makat. Dávám do toho všechno," připomněl devětačtyřicetiletý internacionál.

Na hráčích Sparty je vidět velká změna v tom, že si začali věřit, všiml si Řepka. Proč je ale ještě s titulem opatrný?

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tomáš Řepka Official (@tomasrepkacz)