Nejlépe placeným hráčem v kabině Arsenalu by se měl stát Saka...

Nejlépe placeným hráčem v kabině Arsenalu by se měl stát Saka...

Ødegaard, Zinčenko, Xhaka, Gabriel Jesus či Ramsdale sice v rozjetém Arsenalu určitě nemají špatné podmínky, nicméně očekává se, že v blízké budoucnosti by se měl stát nejlépe placeným hráčem klubu někdo jiný...

Nové osobní podmínky, které by ho odměnily za vynikající výkony v předešlých dvou sezonách, totiž na Emirates Stadium aktuálně dolaďuje stále teprve jednadvacetiletý křídelník Bukayo Saka.

Nedávno si "Gunners" pojistili produktivního Brazilce Gabriela Martinelliho a nyní by měla přijít řada právě na mladého reprezentanta Albionu, jehož původní pracovní dohoda s londýnským celkem vyprší příští léto.

Protože jde o jednoho z klíčových mužů španělského manažera Mikela Artety, vedení Arsenalu by si ho rádo pojistilo ještě před koncem stávající sezony 2022/2023.

Situaci odchovance klubu, který patří do první pětky nejhodnotnějších hráčů světa a transfermarkt.com u něj uvádí cenu stejnou jako u Jude Bellinghama a Phila Fodena (110 milionů eur), sledují i další špičkové evropské kluby, nicméně sám mladík nikam vyloženě neprchá.

"je to téměř zpečetěno. Očekává se, že Bukayo obdrží novou dlouhodobou smlouvu velmi brzy. Všechno je odsouhlaseno ze strany Saky, všechno je odsouhlaseno ze strany Arsenalu a myslím, že je to jen otázka času, kdy se to potvrdí. Saka se stane nejlépe placeným hráčem Arsenalu. Myslím, že mnoho fanoušků Arsenalu a mnoho lidí v branži bude souhlasit s tím, že si to zaslouží," uvedl Chris Wheatley ve své show.

V této sezoně Premier Leaague skóroval Saka již dvanáctkrát a navíc zaznamenal také 10 asistencí. Je tak nejproduktivnějším mužem současného lídra Premier League, který útočí na svůj titul číslo 14.

City, Liverpool, United nebo Neapol? Kdo v létě uplatní opci na zázračné dítě z Galície?

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.