Kadlecův přínos na hřišti i v kabině je velký. V Uherském Hradišti doufají, že bude hrát co nejdéle...

Kadlecův přínos na hřišti i v kabině je velký. V Uherském Hradišti doufají, že bude hrát co nejdéle...

Ředitel Slovácka Petr Pojezný odpovídal na oficiálních stránkách klubu na dotazy fanoušků z posledních dní a otřel se jak o brankářskou otázku, tak o nejbližší budoucnost kapitána Michala Kadlece či případné pokračování hráčů, kteří jsou na městském stadionu Miroslava Valenty pouze zapůjčeni.

Mediálně blízko návratu do Uherského Hradiště má být nejen Milan Heča, jenž ve Spartě nechytá, ale spekuluje se také o několik let mladším Matouši Trmalovi, jenž naposledy chytal v portugalské Primeira Lize za tamní Marítimo ještě v loňském roce.

"Dnes to není na stole k rozhodnutí, zítra může být, tak to ve fotbale chodí. Oba můžou být ve správnou dobu pro nás přínosem, záleží vždy na konkrétní dané situaci, na rozdíl od novinářů nemůžeme populisticky podsouvat nepodložené informace," uvedl na stránkách fcslovacko.cz funkcionář moravského mužstva, které bude ve zbytku sezony útočit potřetí za sebou na čtvrté místo.

Příští soutěžní ročník by se měl týkat nejen ligového rekordmana Milana Petržely, ale také Michala Kadlece. "Michal si je vědom, že z naší strany zájem je. Pokud bude on chtít, budu já ten nejšťastnější, protože jeho přínos jak na hřišti, tak i v kabině je velký. Je to na něm, rozhodne si to na konci jara. Hlavně doufám, že bude hrát co nejdéle," doplnil Pojezný.

A jak to bude s útočníkem Ondřejem Šašinkou a záložníkem Michalem Trávníkem, kteří jsou ve Slovácku pouze na hostování? "Rozhodneme se během jarní části (po vyhodnocení sportovního úseku a všech náležitostí s tím spjatých), oba jsou součástí A týmu a toho si važme," okomentoval ofenzivně laděnou dvojici představitel mužstva, které čeká po repre pauze důležitý výjezd do Ďolíčku.

Na zlínské Letné z kádru vyřadili Filla a aktuálně se zabývají jeho další budoucností...