Dlouho by na volné noze zůstat nemusel. Který klub pokukuje po Nagelsmannovi?

Dlouho by na volné noze zůstat nemusel. Který klub pokukuje po Nagelsmannovi?

Po překvapivém odvolání má v hlavě zcela jistě velký myšlenkový zmatek, avšak o svou budoucnost se zřejmě bát nemusí. Německý kouč Julian Nagelsmann by dlouho na volné noze zůstat nemusel, neboť o něj údajně pokukuje londýnský Tottenham, který v něm vidí náhradu za italského trenéra Antonia Conteho.

Jeho místo v Bayernu Mnichov převzal Thomas Tuchel, ale i on by mohl brzy opět usednout do trenérského křesla. Podle britského listu Guardian jeho jméno figuruje na seznamu potencionálních kandidátů na trenéra Spurs. Podle všech indicií se nepočítá s tím, že by Conte pokračoval v Londýně i v další sezóně.

Nagelsmann však není jediným adeptem na tuto funkci. Mezi kandidáty jsou také Luis Enrique, Roberto De Zerbi, Rúben Amorim či Vincent Kompany. A není vhodné zapomínat na Mauricia Pochettina, který byl velmi oblíbený u fanoušků.

Nagelsmanna chtěl Tottenham již v roce 2021 po odvolání José Mourinha, ale někdejší tvář Lipska už byla v tu chvíli jednou nohou v Allianz Aréně.

Spurs však nejsou jediným kubem, se kterým je německý kouč spojován. Ve Španělsku toto jméno pasují jako náhradníka Carla Ancelottiho v Realu Madrid.