Zůstanou Messi s Mbappém v PSG? Prezident promluvil!

Zůstanou Messi s Mbappém v PSG? Prezident promluvil!

Udržet Lionela Messiho a Kyliana Mbappého v kádru Paris Saint-Germain? To je jeden z hlavních cílů prezidenta klubu Nassera Al-Khelaifiho. A podle posledních vyjádření, která citoval server goal.com, to vypadá, že by se mu tento úkol mohlo podařit splnit. Jaká bude ovšem nakonec realita, se teprve ukáže.  

Jaká je aktuální situace? Messimu končí v létě v Parku princů smlouva a nevypadá to, že by mělo dojít k jejímu prodloužení. Sám argentinský reprezentant není z angažmá v Paříži dvakrát nadšený, protože se týmu nedaří na mezinárodním poli a jen dominovat Ligue 1 přeci jen není dostatečné.

I protož se často mluvilo a mluví o jeho možném návratu do Barcelony, protože mistr světa s Argentinou se chce představit i na dalším světovém šampionátu, k čemuž by se mu působení v nějakém evropském top klubu pochopitelně hodilo.

I v případě Mbappého je řeč o přesunu do Španělska. Nikoli však na Camp Nou, nýbrž na San Bernabéu, kde sídlí Real Madrid. Španělský gigant o francouzského reprezentanta dlouhodobě usiluje, byť nyní je situace ohledně jeho přestupu o poznání složitější než loni v létě.

I přesto Al-Khelaifi slíbil, že klub udělá vše pro to, aby oba pod Eiffelovkou zůstali ještě minimálně rok.

„Máme štěstí, že máme jedny z nejlepších hráčů na světě, kteří chtějí nastupovat za PSG, přestože dostali nabídky z jiných klubů,“ řekl Al-Khelaifi a pokračoval: „Pracujeme na tom, abychom je udrželi. Budeme analyzovat, co děláme, a ujistíme se, že s nimi můžeme pokračovat Nebudeme dělat chyby.“

MBAPPÉ DO MADRIDU? PROBLÉMEM NENÍ 350 MILIONŮ EUR, ALE NĚCO JINÉHO. DO ČEHO SE REALU NECHCE A PROČ SI ZA TO KM MŮŽE SÁM?