Vynutí si Ronaldo nového trenéra? Al-Nassr má spadeno na Mourinha!

Vynutí si Ronaldo nového trenéra? Al-Nassr má spadeno na Mourinha!

Saúdskoarabská liga sice zdaleka není kvalitativně v nejvyšších patrech, pozornost na sebe ale strhnout dokáže. Před pár měsíci se do kádru Al-Nassr přestěhoval Cristiano Ronaldo a ten samý tým nyní lanaří další velmi zvučné jméno. Nejde však o hráče, ale o trenéra. Vedení klubu totiž podle goal.com nabízí dvouletý kontrakt ve výši 100 milionů eur Josému Mourinhovi.  

Cristiano Ronaldo a José Mourinho se potkali již během společného angažmá v Realu Madrid a nyní by se oba Portugalci mohli v jedné kabině objevit znovu. Velký zájem na tom má Al-Nassr ze Saudi Pro League. Kdyby Special One na nabídku kývnul, stal by se nejlépe placeným trenérem světa.

V tuto chvíli má ovšem jiné starosti. Bojuje totiž na lavičce římského AS, se kterým útočí v Serii A na pozice zajišťující Ligu mistrů a zároveň je ve hře o trofej pro šampiona Evropské ligy.

Šedesátiletý zkušený trenér, který má ve své sbírce nespočet trofejí, se už měl sejít s vedením italského celku, aby získal lepší představu o své budoucnosti. Navíc když nedávno přišla řeč na jeho možný návrat do Chelsea prohlásil, že smlouvy někdy nejsou tou nejdůležitější věcí.

Změně na trenérské lavičce Al-Nassr napovídá i fakt, že mezi CR7 a současným koučem Rudim Garciou mělo dojít k výraznému ochlazení vztahů, protože rodák z Madeiry, který si svým neakceptovatelným chováním vytrucoval ukončení angažmá v Manchesteru United, není spokojený s tím, jak Garcia tým vede. A příliš tomu nepomohla ani nedávná remíza s Al-Fayhou.

Pokud by přišlo další ligové zaváhání, mohl by se Garcia pakovat.