Smolný večer Ronalda? Žlutá karta, zrušená penalta i vstřelený gól a provokace s máváním dresů Messiho

OBSAHUJE VIDEO

Cristiana Ronalda v úterním utkání saúdskoarabské ligy zastínil jiný bývalý útočník Manchesteru United Odion Ighalo. Třiatřicetiletý Nigerijec ve službách týmu al-Hilál rozhodl dvěma góly z pokutových kopů o výhře 2:0 nad Ronaldovým an-Nasrem.

An-Nasru se tak nepovedl první zápas po odvolání trenéra Rudiho Garcii z minulého týdne, kterého dočasně nahradil dosavadní kouč výběru do 19 let Dinko Jeličič z Chorvatska. Tým z Rijádu ztrácí po porážce stále tři body na lídra tabulky Ittihád, jenž má navíc utkání k dobru.

Ronaldo přišel do an-Nasru v lednu po mistrovství světa a podepsal smlouvu do roku 2025 s údajným ročním příjmem 200 milionů eur. V prvních pěti utkáních nasázel hvězdný Portugalec osm gólů, ale střelecké tempo neudržel.

Zápas proti al-Hilálu se osmatřicetiletému Ronaldovi nevydařil. V 57. minutě dostal za faul žlutou kartu, v 77. minutě mu nebyl uznán gól pro ofsajd, a když o šest minut později rozhodčí po faulu na něj odpískal penaltu, tak tento verdikt zrušil VAR. Při odchodu ze hřiště pak Ronalda fanoušci soupeře provokovali máváním dresy Lionela Messiho, jeho dlouholetého rivala.

Fotbalový cestovatel Ighalo, jenž v Manchesteru United hostoval na jaře 2020, skóroval z pokutových kopů ve 42. a 62. minutě.

Lampard: Pokud se nám jeden rok nevydaří, nesmíme hned dělat krátkozraká rozhodnutí. Tenhle klub se vrátí, kam patří