Mladík Vydra mezi jedenácti vyvolenými ve Spartě? Výborná reklama pro akademii a B-tým

Mladík Vydra mezi jedenácti vyvolenými ve Spartě? Výborná reklama pro akademii a B-tým

I když Sparta v posledním derby sezony se Slavií (3:2) inkasovala hned dvakrát, šéf její lavičky Brian Priske byl s defenzivním výkonem lídra tabulky spokojen.

Rudým pomohlo i to, že se po absenci v pohárové bitvě o Prahu (0:2) vrátil do sestavy Asger Sørensen, jenž navíc zaznamenal svůj pátý gól v ligové sezoně, což je na stopera velmi pěkná bilance.

Jak důležitý je pro trenérský štáb slavného "S" právě čtyřnásobný šampion rakouské bundesligy? "Jsem moc šťastný, že ho tu máme. V sobotu, stejně jako řada dalších, odehrál výborné utkání. Je skvělý v soubojích, po celou sezonu předvádí výborné výkony a je super, že ho máme zpátky, což nám nabízí další možnosti pro skládání základní sestavy. Například Ladislava Krejčího jsme díky tomu mohli posunout do zálohy," připomněl na stránkách sparta.cz dánský odborník z epet ARENY.

Mnohé mohla překvapit také skutečnost, že se základní sestava domácí družiny týkala také devatenáctiletého teenagera Patrika Vydry, jenž v doznívajícím ligovém ročníku naskočil celkem pětkrát a mnohem více toho odehrál ve druhé nejvyšší soutěži za rezervu.

"Doufám, že někdo pochválí i Patrika Vydru, který předvedl také výborný výkon a ukázal svou kvalitu. Velmi mě těší, že s mladými kluky jako je Vydra můžeme počítat, což je výborná reklama pro naší akademii a B-tým," ocenil šéfa rezervy Petra Janouška.

Sparta B sice naposledy remizovala na půdě Třince, který bojuje o holé udržení, nicméně během jara se dokázala ze sestupových pozic vyšvihnout až na nynější sedmou pozici.

Hráč kola: Nita zdeptal nejlepšího kanonýra, Fila přiblížil Teplice k záchraně a Haraslín dal zapomenout na nedávná trápení