Brno kráčí od porážky k porážce, ale Hašek je pořád optimista: Když pro úspěch uděláme všechno, dostaví se

Brno kráčí od porážky k porážce, ale Hašek je pořád optimista: Když pro úspěch uděláme všechno, dostaví se
OBSAHUJE VIDEO

Trápící se Brno bylo o víkendu díky trefě obránce Jana Krále krátké na Jablonec, proti kterému nemohli nastoupit Štěrba, Ševčík ani Granečný a připsalo si čtvrtou prohru v řadě.

"Dohromady nám nezůstává v rukách nic, jen pocit, že to byl asi nejlepší výkon venku, co jsem u mužstva. Určitě na šance, držení míče. Ale výsledek je 0:1, navíc v kombinaci s tím, jaké byly ostatní výsledky. Jestli to doteď bylo napínavé, teď je to ještě napínavější," citoval web fczbrno.cz slova Martina Haška.

Protože se Zlínu podařilo vyloupit Pardubice, situace na chvostu tabulky je nyní hodně zapeklitá a přímý pád se může za dvě kola týkat hned tří celků. O napínavost tak není nouze.

"Měli jsme bodový odstup, to se vám dýchá líp. Teď máme odstup jeden bod, tlak bude pro všechny ještě větší. Ale od toho tu jsme, abychom takové situace zvládali," upozornil nástupce Richarda Dostálka, který na Střelnici nenasadil do základu nejlepšího ligového střelce Jakuba Řezníčka.

Zbrojovka se ve zbytku nadstavby utká s Teplicemi na Stínadlech a následně přivítá před domácím publikem "ševce". "Čeká nás další zápas venku a pak hrajeme doma se Zlínem, pořád to máme ve svých rukách. Nemůžeme se na nic vymlouvat, na nic si stěžovat, je to čistě naše věc, nemůžeme dívat nikam jinam a hledat viníky jinde. Věřím, že z toho vystoupíme, a když pro úspěch uděláme všechno, dostaví se,“ neztrácel víru v lepší zítřky šéf Brna, které bralo naposledy tři body před pěti týdny proti Pardubicím.

Pět událostí 3. kola nadstavby: Další penalta pro Spartu, z Nity vyvrhel a Almásiho první trefa v novém roce