Trávník? Peníze, které za něj Sparta žádá, nejsme schopni dát, tvrdí Šumulikoski

Trávník? Peníze, které za něj Sparta žádá, nejsme schopni dát, tvrdí Šumulikoski

To, že Michal Trávník ze Slovácka tento týden vynechal domácí utkání se Spartou, pochopitelně není náhoda a může za to právě dohoda s letenským "S", kde má mimochodem platnou smlouvu až do června 2024.

Také na základě této skutečnosti zatím čerstvě devětadvacetiletý špílmachr neví, jaký trikot bude oblékat v novém soutěžním ročníku 2023/2024.

Klidně by se tedy mohlo stát, že se po víkendovém střetu v Edenu se Slavií se Slováckem opět na nějaký čas rozloučí. Požadavky sedmatřicetinásobného domácího šampiona z epet ARENY nejsou malé. Alespoň tedy dle měřítek aktuálně pátého týmu FORTUNA:LIGY...

"Variant je dost. Těžko říct. Všechno se bude řešit po sezoně. Jednou z možností je i Slovácko, ale moc k tomu říct nemůžu. Doufám, že se začne dařit a hlavně po sezoně budu vědět, kde budu," citoval server idnes.cz slova bývalého středopolaře turecké Kasimpasy, jemuž trval rozjezd v Uherském Hradišti kapku déle, než původně čekal.

I když se loni v létě do sparťanské přípravy po návratu z Turecka zapojil, to, že by si na něj chtěl šéf mistrovského týmu Brian Priske posvítit v té nadcházející, už se nejeví příliš pravděpodobně.

Jaký postoj k tomu mají na městském stadionu Miroslava Valenty? "Je náš, vyrůstal tu, nemám problém, aby tady zakotvil a dokončil kariéru. Chápu, že Sparta Michala koupila z Jablonce a chce ho prodat. Peníze, které žádá, ale nejsme schopni dát. Vše je o jednání, pracujeme na tom. Hledáme varianty, které to vyřeší ke spokojenosti všech stran," vzkázal sportovní manažer 1. FC Veliče Šumulikoski.

Sigmě se možná rýsuje náhrada za Chytila. Z padající Ibizy se pokusí nalákat zpět na Andrův stadion Juliše