Hyský přijde ve Vlašimi o další eso. Kmenového slávistu lanaří Raków i 3 domácí kluby v čele s Baníkem

Hyský přijde ve Vlašimi o další eso. Kmenového slávistu lanaří Raków i 3 domácí kluby v čele s Baníkem

Po produktivním záložníkovi Janu Suchanovi by mohl přijít jedenáctý tým nedávno skončeného ročníku druhé ligy z Vlašimi o další dlouhodobou oporu.

Kmenový slávista si za poslední dva ročníky F:NL připsal pod koučem Martinem Hyským deset branek a osm gólových asistencí a pravděpodobně ho čeká posun výše.

Velký zájem o dvacetiletou slovenskou naději projevuje Baník Ostrava, který už o svém vyhlédnutém cíli jedná s vršovickém "S".

"Z Ostravy cítíme o Tomáše velký zájem. Nebudu zapírat, že je jedním z klubů, o kterých se v souvislosti s jeho budoucností bavíme," citoval iSport.cz vyjádření agenta Martina štěpanovského.

Kromě Luďka Mikloško po něm touží také sportovní ředitel Slovanu Liberec Zdeněk Koukal či majitel Jablonce Miroslav Pelta, s tím, že na talent už se měl ptát také čerstvý mistr polské Ekstraklasy Raków Čenstochová.

Sám technicky laděný střední záložník, jehož vychoval Ružomberok, by ale měl preferovat slezskou cestu, čili značku z Bazalů, kterou momentálně vede Pavel Hapal.

Slavia, za jejíž áčko si Rigo k tomuto datu zahrál třikrát, by ale měla zahrnout do kontraktu klauzuli o možném zpětném odkupu.

Explzeňský Medveděv po pěti letech opustí Bratislavu. Jeho příští klub rozpálil doběla agenta i vedení Slovanu