Slavia opět prohrábla skandinávský trh a brzy by měla oznámit podpis univerzála Wallema z norského Oddsu

Slavia opět prohrábla skandinávský trh a brzy by měla oznámit podpis univerzála Wallema z norského Oddsu

Vždy, když Slavia sáhla po hráči ze skandinávského trhu, byla z toho trefa. Zmínit můžeme například trio Alexander Bah, Igoh Ogbu a Christos Zafeiris.

V právě započatém letním přestupovém okně by se tak mohlo stát opět. V sešívaném hledáčku totiž uvízl univerzál Conrad Wallem, který je posledního dva a půl roku součástí norského celku Odds Ballklubb.

A protože patří dvaadvacetiletý záložník ve Skagerak Aréně pro 13500 diváků k rozdílovým tvářím, moc dlouho už by se na oné klubové adrese zdržet neměl.

Norský server Nettavisen Sport dokonce informoval o tom, že na něj Slavia Praha po prvním neúspěchu z minulého týdne podala již druhou nabídku a dělá tedy vše pro to, aby se hlásil na letní přípravu v Edenu.

Do FORTUNA:LIGY ho momentálně zkouší přivést za necelé dva miliony eur, což je mnohemvíce, než u něj právě teď uvádí specializovaný portál transfermarkt.com.

Malou komplikací pražského lanaření je však hráčova dlouhodobá smlouva až do 30. června 2026, která se naposledy prodlužovala loni v prosinci. I kvůli tomu má Odds v rukou celkem dobré karty.

Vše však má být na dobré cestě a podle některých zdrojů už se má hráč dokonce nalézat v Praze, kde dolaďuje poslední detaily své budoucí smlouvy.

V minulém ročníku Eliteserien se bývalý hráč Arendalu a Tönsbergu střelecky prosadil čtyřikrát a navíc přidal také šest gólových asistencí. V probíhající sezoně je doposud na jedné ligové trefě.

Bude po Mojmíru Chytilovi slávistickou letní posilou č. 2 právě někdejší mládežnický reprezentant Norska?

Brankářské naděje Slavie? Markoviče pustí sešívaní do Ostravy a Kinského přesunou z Vyškova do Pardubic