Další nákladná investice do kádru. Liverpool má každou chvíli oznámit svůj první velký letní podpis

Další nákladná investice do kádru. Liverpool má každou chvíli oznámit svůj první velký letní podpis

Liverpool začíná s posilováním před novou sezonou jen pár dní po konci posledního kola uplynulého ročníku Premier League a hned první velký letní podpis by měl být za rovných 70 milionů eur. Německý stratég si vyhlédl záložníka Brightonu Alexise Mac Allistera a k podpisu a představení fanouškům by mělo podle serveru TheHardTackle dojít již během pátku.

Dohoda se zdá být ve finální fázi a klub z Merseyside by měl první letní podpis oznámit během pátečního dne. Mac Allister je mistrem světa z posledního světového šampionátu v Kataru, kde v barvách Argentiny výraznou měrou promluvil do bojů o cennou trofej. Ve finálovém zápase pomohl překonat obhájce z Francie.

V klubové sféře doposud patřil Brightonu, kde taktéž strhával pozornost na své výkony. Čtyřiadvacetiletý záložník byl klíčovou tváří Seagulls, naskočil do 40 soutěžních zápasů a připsal si 15 gólových příspěvků.

V Brightonu má platnou smlouvu do léta 2025 a kolem jeho jména kroužilo hned několik zájemců, proto se Liverpool rozhodl jednat okamžitě. Nabídka 70 milionů eur se setkala s pochopením druhé strany a Reds si od tohoto příchodu slibují vyztužení záložní řady, která se prakticky celou uplynulou sezónou potýkala s velkými problémy.

Během pátku má na Ostrovy dorazit agent Mac Allistera v doprovodu jeho otce a přesun má být stvrzen podpisem smlouvy.

Letošní ročník v Anglii? Na ten by nejraději zapomněli...