Kdekoliv Koubek byl, kabina za ním nešla. Nedotrénuje v Plzni ani celý příští ročník, predikuje Nerad

Kdekoliv Koubek byl, kabina za ním nešla. Nedotrénuje v Plzni ani celý příští ročník, predikuje Nerad

Jednasedmdesátiletý Miroslav Koubek si stále drží status nejstaršího trenéra FORTUNA:LIGY a nyní se po osmi sezonách opět vrátil do plzeňských Štruncových sadů, kde už v minulosti zažil jak sestup, tak titul. Jakou má trenérskou filozofii, jak jedná s hráči a co by ho mohlo v Doosan aréně čekat v sezoně 2023/2024? I na to se v rámci podcastu Livesport Daily pokusil odpovědět bývalý ligový hráč i mládežnický reprezentant a současný expert Petr Nerad, jenž v minulosti prošel Bohemians Praha 1905, Jihlavou či Baníkem.

Miroslav Koubek naposledy vedl Hradec Králové, kde během uplynulé sezony skončil ze zdravotních důvodů. Loni dotáhl podceňované Votroky na senzační šesté místo, letos pak tým z východočeské metropole skončil na solidní osmé příčce. I přesto ale z královehradecké kabiny prosakovaly informace, že to mezi ním a hráči úplně nefunguje.

"Kdekoliv pan Koubek byl, tak za ním kabina nešla, dokázal si hráče víceméně poštvat proti sobě. Můj osobní názor je, že nedotrénuje v Plzni ani celý příští ročník," myslí si bývalý hráč Bohemians 1905, Jihlavy nebo Baníku Petr Nerad.

V aktuální epizodě podcastu Livesport Daily byla také řeč:

O důvodech jeho angažmá ve Viktorii Plzeň

O spolupráci Miroslava Koubka se svými asistenty

O důležitosti popularity fotbalového kouče

Nový díl Livesport Daily najdete i na dalších oblíbených podcastových platformách – Apple Podcasts a Google Podcasts.