Po konci v Dynamu podalo Táborsko pomocnou ruku Mrsićovi. O smlouvu však musí u Jordánu zabojovat

Po konci v Dynamu podalo Táborsko pomocnou ruku Mrsićovi. O smlouvu  však musí u Jordánu zabojovat

Zkušený záložník Matej Mrsić by se mohl opět vrátil do známého prostředí, kde v rámci české branže rozjížděl kariéru a sice k jihočeskému Jordánu.

Jako o nové akvizici o něm totiž uvažuje druholigový celek FC Silon Táborsko, s tím, že jeho hlavní trenér Roman Nádvorník už ho poslal do akce i tento týden v rámci přípravy proti Přešticím.

Devětadvacetiletý odchovanec chorvatské Rijeky, jenž má za sebou 91 prvoligových vystoupení za nedaleké Dynamo České Budějovice, však ještě jistý kontrakt nemá...

Kontrakt si totiž bude muset podle ředitele Martina Vozábala teprve zasloužit. "Matej je po konci smlouvy a po zranění. V současné době je zdráv. Podali jsme mu pomocnou ruku a svolili jsme, ať s námi trénuje," vysvětlil na stránkách fctaborsko.cz známý funkcionář.

V minulosti odehrál bývalý hráč Celje, Kostreny i Šibeniku v modrobílém trikotu Táborska 43 duelů s bilancí čtyř přesných zásahů. Ve staronovém prostředí by tak měl na co navazovat.

Jasno by mělo být nejpozději do 22. července, kdy Táborsko zahajuje nový druholigový ročník proti nováčkovi z Kroměříže.

P.S.: Věděli jste o tom, že v ČFL operující béčko Táborska nově povede také Jan Šimák?

Příprava Táborska? Plzeň, Hradec nebo Boleslav. Účel, chceme se měřit s nejlepšími, tvrdí trenér Nádvorník