Veselý v Ďolíčku bije na poplach. Touží po gólovém hráči a někom, kdo rozpohybuje celou útočnou vozbu

Veselý v Ďolíčku bije na poplach. Touží po gólovém hráči a někom, kdo rozpohybuje celou útočnou vozbu
OBSAHUJE VIDEO

Tomáš Necid? Čtyři starty, žádný gól. Ladislav Mužík? Tři vystoupení, žádný gól. Erik Prekop? Čtyři zápasy, žádný gól. 

V prvních pěti ligových soubojích tohoto ročníku se zapsali do střelecké listiny ze všech forvardů Bohemians Praha 1905 jen David Puškáč a Matyáš Kozák.

I tak ale zvládli "Klokani" zaznamenat pouze jeden gól ze hry, což vážně není mnoho. Celkově jsou na třech trefách a ústup z pozic spojený s průběžnou desátou pozicí v tabulce se zdá být zcela zasloužený.

Není divu, že je hlavní kouč Jaroslav Veselý velmi zklamaný a ještě do konce tohoto přestupového okna by rád u Botiče všem zmíněným forvardům zvýšil konkurenci.

Trenér, jehož svěřenci odešli z posledních šesti duelů hned pětkrát, by rád změnil dosavadní nedůraz v šestnáctce a volá po změně přístupu i většímu důrazu ve vápně.

Ač by své hráče jen nerad obviňoval z toho, že by nechtěli, dle jeho slov nejdou za hranu a v soubojích jsou často druzí.

Také obránce Daniel Köstl neměl problém připustit, že se mužstvu možná vrací to, že není v ofenzivně tolik hladové.

"Máme pět útočníků, točíme je, ale dáme jeden gól ze hry? To není dobrý. Nevylučuji, že ještě přivedeme jednoho nebo dva hráče," připustil na pozápasové tiskovce po Dynamu (0:3) Veselý.

Sportovní úsek Bohemians již jedná a rád by věci dotáhnul do konce ještě před vypuknutím šestého kola, které přivane do metropole Hradec Králové.

"Uvidíme, zda se to podaří. V tuto chvíli to vypadá, že se budeme snažit získat jednoho útočníka, aby rozpohyboval útočnou vozbu a našli jsme někoho, kdo bude střílet branky," nastínil transferové plány.

Nebudou chtít zelenobílí rozehrát ve FORTUNA:LIZE mimořádně produktivního forvarda Sparty B Tomáše Schánělce, jenž by mohl přijít na hostování?

Vztahy se Spartou má Bohemka slušné. V předkole EKL hrála na Letné a v posledních letech si ze slavného "S" vypůjčila Václava Drchala, Matěje Pulkraba či Lukáše Juliše.

"Nový David Lafata" udeřil v prvních šesti zápasech šestkrát a kdo ví, jestli nebude ve Vršovicích probouzet ostatní spící ofenzivní borce zrovna on.

V jednadvaceti by si možná elitní domácí soutěž již zasloužil. Pokud už s ním tedy nemá své plány přímo Brian Priske...

Soupeř Sparty v boji o Evropskou ligu prodává ikony. Na nákupy do Záhřebu vyrazily Ajax i Fenerbahce