Třetiligové Ústí se chlubí další přestupovou bombou, ČFL bude nově hrát exteplický Kučera

Třetiligové Ústí se chlubí další přestupovou bombou, ČFL bude nově hrát exteplický Kučera

Třetiligové Ústí nad Labem v létě mohutně zbrojilo a na sever Čech dokázalo přilákat známé tváře jako Alois Hyčka, Lukáš Zoubele nebo Jakub Mareš.

Těsně před rozjezdem nového ročníku ČFL dorazil do FK Viagem ze Sparty devatenáctiletý záložník Filip Gedeon, jehož považuje sportovní ředitel Vasil Knor za šikovného a talentovaného hráče.

Po úspěšně zvládnutém prvním kole MOL Cupu ve Štětí a prvních třech duelech soutěže, které Ústí drží se čtyřmi body na průběžné deváté pozici, pak dorazila ještě jedna nová tvář...

Sám ambiciózní klub, který by rád na konci ročníku zaťukal na druholigové brány, označil onen příchod za "přestupovou bombu".

Ústecký dres bude nově oblékat Tomáš Kučera, který byl až do minulé sezony stabilním členem kádru Teplic a letos v létě kvůli řadě koncertních povinností s rapovou formací 58G svou profesionální kariéru přerušil.

Vzhledem k tomu, že má TK27 o víkendu koncert na bratislavském festivalu Uprising, je však jeho případný start v nedělním duelu na půdě liberecké rezervy s otazníkem.

Pro dvaatřicetiletého rodáka z Havlíčkova Brodu jde každopádně o pátou zastávku kariéry, jíž rozjel již v sezoně 2011/2012 v barvách Vysočiny Jihlava.

Poslední soutěžní zápas absolvoval na konci května na jablonecké Střelnici. Hlavní trenér Bronislav Sokoli ho tedy bude mít možnost poslat do akce zhruba po tříměsíční pauze.

Brno je pro mě dál největším favoritem na postup. Hned pak my, říká trenér Dukly Rada. Mančaft chválí hlavně za ofenzivu