Přijde Vyškov o svou šikovnou sedmičku? Bývalého hráče Marseille by bral jak Trpišovský, tak Koubek

Přijde Vyškov o svou šikovnou sedmičku? Bývalého hráče Marseille by bral jak Trpišovský, tak Koubek

Věděli jste o tom, že ve druhé nejvyšší soutěži právě teď figuruje hned několik hráčů s historií v evropských velkoklubech?

Kupříkladu gólman Ondřej Mastný z Jihlavy byl až donedávna součástí struktur Manchesteru United, žižkovský záložník Milan Jirásek se zase svého času učil v Interu Milán a vyškovského Cheicka Oumara Souarého pro změnu vychoval Olympique Marseille, s tím, že má dokonce i jeden start v Ligue 1.

U dvacetiletého francouzského univerzála bychom se nyní na chvíli zastavili. Tím spíš, že o něj může 11 duelů v řadě neporažený Vyškov, který je nyní v tabulce těsně druhý za vedoucí Duklou, ještě do konce právě probíhajícího přestupového období přijít.

Podle iSport.cz o něm uvažují jak v kancelářích Slavie, tak v oficiálních prostorách Viktorie Plzeň. Jednatel MFK Martin Chalupecký v rozmluvě se zmíněným médiem zájem potvrdil, nicméně jedním dechem dodal, že by do zimní přestávky na pětadevadesát procent odejít neměl.

Svou roli hraje i jeho tržní cena. Hráč, který se na startu podzimu během 560 odehraných minut dvakrát prosadil a třikrát gólově asistoval, by mohl zájemce vyjít až na 12 milionů korun.

Za Vyškov se pere od února, nicméně není třeba pochybovat o tom, že jsou jeho ambice prvoligové. Ještě do konce domácího přestupového okna se tým Jana Kameníka utká s béčkem Sparty, Prostějovem a Chrudimí.

Jestlipak to také nebudou jeho poslední tři vystoupení za v Drnovicích usazené mužstvo a své jednadvacáté narozeniny už nebude slavit v úvodu září na některé z elitních tuzemských adres?

Nejstarší hráči jinak mladé F:NL? Zastihnete je ve službách Rady, Nádvorníka, Janotky a Horňáka