Od nás nahoře je to málo, bez proměňování šancí to nepůjde, sype si popel na hlavu zkušený Ondrášek

Od nás nahoře je to málo, bez proměňování šancí to nepůjde, sype si popel na hlavu zkušený Ondrášek

Jedním z důvodů, proč je aktuálně jihočeské Dynamo tam, kde je, může být i nepřesně seřízená muška jeho hlavních útočných zbraní Quadriho Adedirana a Zdeňka Ondráška.

Oba už sice skórovali (dvaadvacetiletý nigerijský forvard proti Bohemians Praha 1905 a o dvanáct let starší exreprezentant proti Slavii), nicméně na 354, respektive 527 odehraných minut to není až tak slavné.

V Ostravě pak vyšli naprázdno a není proto divu, že je v průběhu druhého dějství vystřídali náhradníci Musa Alli a Vojtěch Hora.

Podle "Kobry" zlomil definitivně České Budějovice inkasovaný gól v 65. minutě, nicméně jedním dechem přiznal, že v útoku toho se svými parťáky příliš nevymyslel ani on.

"Musím říct, že od nás tří nahoře to bylo hodně málo a zápas je o gólech. Já a Quadri jsme tam své šance měli, musíme je proměňovat, bez toho to nepůjde," sypal si popel na hlavu Ondrášek, jehož slova nabídl web dynamocb.cz.

Dle jeho slov chtělo Dynamo ve Slezsku bodovat, nicméně vepředu toho nabídlo málo a když zase obdrželo zbytečné branky, nemohlo se divit, že si svou dosavadní tříbodovou sbírku nerozšířilo.

O těžkém losu na úvod soutěže (už mají za sebou Slovácko, Plzeň i Slavii) se ovšem moc bavit nechtěl, na to nehraje. "Každý zápas je těžký, to je úplně jedno. Tohle vůbec nemůžeme řešit, v české lize je každý zápas složitý, na to se nesmíme dívat," nehledal alibi Ondrášek.

V úterý odpoledne se poslední celek české ligy představí v MOL Cupu proti Velkým Hamrům. Nemohly by se jeho útočné ikony chytit právě v tomto papírově lehkém střetu? Nárůst sebevědomí by se jim hodil.

Dva měsíce a hned první titul kariéry. Nguyen věnoval úspěch ve Vietnamu celé rodině, jež ho v Česku sleduje