Kane? Víme, že to bude absolutně úspěšný příběh, jsme s ním více než spokojeni, prozrazuje Tuchel

Kane? Víme, že to bude absolutně úspěšný příběh, jsme s ním více než spokojeni, prozrazuje Tuchel

Harry Kane, který se během doznívajícího horkého léta postaral o jednu z nejsledovanějších ság letošního hlavního transferového okna, začal v Bundeslize poměrně slušně. Po úvodních třech kolech je na třech brankách a to si ještě v Allianz Areně stále zvyká na nové spoluhráče. Jeho bavorský trenér Thomas Tuchel je s ostříleným kapitánem Albionu spokojen již po pár týdnech spolupráce a v blízké budoucnosti od něj očekává velké věci.

Všechno dobré se zdá být zapomenuto. Bonucci žádá po vedení Juventusu odškodné za vyřazení z kádru

Kane od nákladného přestupu z Tottenhamu vstřelil ve třech bundesligových kláních za Bayern tři góly a další připravil. "S jeho osobností a způsobem hry máme přesně takového hráče, jakého potřebujeme," řekl Tuchel novinářům před pátečním střetnutím s prozatím vedoucím týmem ligy Bayerem Leverkusen

"V tuto chvíli se ho snažíme více zapojit do naší hry. Víme, že to bude absolutně úspěšný příběh. Jsme s ním více než spokojeni," pokračoval německý stratég s ódou na anglického útočníka.

Kane v této bundesligové sezoně: 3 starty, 264 odehraných minut, 3 branky

Tuchel uvedl, že zatímco Kane, který v reprezentačních kláních Albionu proti Ukrajině a Skotsku vstřelil jeden gól a na další přihrál, proti Leverkusenu nastoupí, nad kapitánem Joshuou Kimmichem visí otazník. Německý univerzál si během reprezentační pauzy přivodil svalový problém a zmeškal vítězný duel národního týmu nad Francií (2:1).

Tuchel zároveň uvedl, že Jamal Musiala, který byl v úterý vyhlášen nejlepším hráčem Bayernu za sezonu 2022/23, se po překonání potíží se zády do sestavy vrátí.

Komplikace trápí také brankáře Manuela Neuera, který má při svém návratu po zlomenině nohy problémy s lýtkem. "Manu byl velmi blízko, ale pak měl problém s lýtkem na druhé noze. Teď trochu běhá, ale děláme všechna potřebná opatření," objasnil kouč před pátečním soubojem jediných dvou bundesligových celků, které jsou v nové sezoně stoprocentní.

Rozdíly mezi Bayernem a Tottenhamem jsou markantní. U Spurs prohry nebyly pohromou, neodpustil si rýpnutí Kane