Hložka bude čekat hostování jinde v Bundeslize, tipuje expert Brabec. Kovář to prý bude mít ještě těžší

Hložka bude čekat hostování jinde v Bundeslize, tipuje expert Brabec. Kovář to prý bude mít ještě těžší
PODCAST

Jak ovlivní příchod kapitána Albionu Harryho Kanea hru Bayernu a celou Bundesligu? Proč nechodí angličtí hráči do Německa ve větším počtu? Jaké jsou vyhlídky českého tria v Bayeru Leverkusen? A v čem vůbec spočívá výjimečnost nejvyšší německé soutěže? To vše se v rámci nové epizody podcastu Livesport Daily probralo se sportovním novinářem a expertem na německou branži Lubošem Brabcem.

Všech 85 epizod podcastu Livesport Daiyl je k dispozici zde.

Anglický útočník se stal nejdražším hráčem, který kdy do nejvyšší německé soutěže přestoupil. V prvních třech ligových kolech zapsal stejný počet gólů a potvrzuje tak svůj pověstný střelecký instinkt.

„Pro Bundesligu jde o velmi reputační záležitost, protože v posledních letech jen sledovala, jak nejlepší hráči na světě odcházejí hlavně do Anglie, do Španělska nebo do Itálie. A Bayern teď přivedl hvězdu takového kalibru, navíc v nejlepších letech, kapitána anglické reprezentace. Kaneův úkol bude jasný, vyhrát s Bayernem Ligu mistrů, proto si ho do Mnichova přivedli,“ myslí si sportovní novinář Luboš Brabec.

V aktuální epizodě podcastu Livesport Daily jsme také řešili:

Vztah anglických hráčů k Bundeslize.

Pozadí přestupu Harryho Kanea do Bayernu.

Turbulentní období v managementu mnichovského klubu.

Budoucnost českých hráčů v Bundeslize.

Nový díl Livesport Daily najdete i na dalších oblíbených podcastových platformách – Apple Podcasts a Google Podcasts.