Velké tempo, skvělá levačka i centry. Dumitrescu zatím splňuje všechny parametry, po jakých Slavia pátrala

Velké tempo, skvělá levačka i centry. Dumitrescu zatím splňuje všechny parametry, po jakých Slavia pátrala
OBSAHUJE VIDEO

Do tréninkovém procesu Slavie před nadcházejícím osmým kolem proti Pardubicím už se zapojila i nejnovější posila sešívaných za milion eur Andres Dumitrescu.

Vindheim? Už první tréninky ukázaly, že by měl být tou posilou, jak si slibujeme, vábí teplické fandy Frťala

Bývalý mládežnický reprezentant Rumunska, jenž se v Edenu upsal do léta 2027, by teoreticky mohl debutovat v českém prostředí právě již v sobotu ve východočeské CFIG Areně.

Naposledy byl dvaadvacetiletý zadák v akci poslední srpnový den v rámci evropských pohárů proti norskému Bodo/Glimt a herní pauzu tedy nemá nikterak dlouhou.

Krajní obránce, jenž strávil celou dosavadní kariéru v dospělém fotbale ve službách rumunského Sepsi, ale předtím se na mládežnické úrovni zjevil i ve Švýcarsku a Itálii, zatím Jindřicha Trpišovského v žádném případě nezklamal...

Šéf Pardubic je při chuti. Během tří let chceme do posílení kádru investovat 40 až 50 miliónů korun, avizuje Pitter

"Už je s námi přes týden a zatím splňuje všechny parametry hráče, kterého jsme hledali na levou stranu," přiblížil na webu slavia.cz sedmačtyřicetiletý odborník, jenž stojí v čele úřadujícího domácího vicemistra již pět a půl roku.

Fanoušci jsou napjatí, zda se mu podaří plnohodnotně nahradit českého reprezentanta Davida Juráska, jenž se během léta odebral do portugalské Primeira División.

"Typologicky není úplně stejný jako David Jurásek, hraje ale ve velkém tempu, má skvělou levačku i centry," chválil poslední akvizici slavného "S" bývalý kouč Liberce i Žižkova.

Od sezony 2020/2021 stačil Dumitrescu nasbírat za Sepsi 88 soutěžních zápasů ve čtyřech různých soutěžích. Jestlipak bude starty sbírat s podobnou lehkostí také v rámci své nové pražské mise?

Na stadionu U Nisy věří, že případ Hudáka dodá ještě větší motivaci i dalším klukům z akademie Slovanu