Transferový boulevard: Malen jako další vyhlédnutý cíl Kloppa, o Chiesu budou usilovat i United

Transferový boulevard: Malen jako další vyhlédnutý cíl Kloppa, o Chiesu budou usilovat i United

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Bild: Manažer Liverpoolu Jurgen Klopp se po hráčově působivém vstupu do sezóny zajímá o čtyřiadvacetiletého nizozemského křídelníka Donyella Malena, kterého má být Borussia Dortmund ochotna prodat za dvaapadesát milionů liber. 

Calciomercato: Juventus má zájem o lednový podpis osmadvacetiletého dánského záložníka Pierra-Emila Hojbjerga, který je aktuálně nechtěný v  Tottenhamu, nicméně bude muset prodávat, aby si uvolnil na transfer finanční prostředky.

Gazzetta dello Sport: Tím prodaným by z kádru Juve mohl být pětadvacetiletý italský křídelník Federico Chiesa, kterého vedle Liverpoolu sleduje i  Manchester United, jež ho vnímá jako přímou náhradu za Jadona Sancha.

Fabrizio Romano: Se zájmem Realu Madrid o Son Min-Heunga se Tottenham poohlíží po možných náhradách a Postecogluovi měl padnout do oka čtyřiadvacetiletý francouzský křídelník Sassuola Armand Lauriente.

90min: Manažer Liverpoolu Jurgen Klopp by rád prodloužil smlouvu se dvaatřicetiletým španělským záložníkem Thiagem Alcantarou, sportovní vedení na Anfieldu nicméně není přesvědčeno, že si tuto Alcantara zaslouží. 

Telegraph: Chybějící jakýkoliv progres v otázce nové smlouvy pro jedenadvacetiletého nizozemského křídelníka Iana Maatsena by v zimě mohl donutit Chelsea, aby si na hráče vyslechla možné nabídky. 

Football Transfer: Čtyřiadvacetiletý zambijský útočník Leicesteru Patson Daka je hlavní volbou Brentfordu jako náhrada za Ivana Toneyho, který dává najevo jít za lepším a okolo jeho možného transferu sondují Arsenal a Chelsea.

Fabrizio Romano: Manchester United a Chelsea se zajímají o sedmnáctiletého záložníka brazilského Flamenga Lorrana.