Ze srpna až na prosinec. Mladá Boleslav už ví, kdy v Lokotrans aréně přivítá Viktorii

Ze srpna až na prosinec. Mladá Boleslav už ví, kdy v Lokotrans aréně přivítá Viktorii

Odložené utkání 6. kola první ligy mezi Mladou Boleslaví a Plzní se odehraje ve středu 6. prosince se začátkem v 17:00. Náhradní termín v pátek oznámila Ligová fotbalová asociace.

Utkání se původně mělo hrát 27. srpna. Západočeši si ale zažádali o odklad kvůli účasti v závěrečném 4. předkole Evropské konferenční ligy proti kazašskému celku Tobol Kostanaj.

Viktoria stejně jako další účastníci posledního předkola evropských pohárů měla v této sezoně právo odložit utkání i bez souhlasu soupeře, kluby schválily novinku na červnovém ligovém grémiu. Podmínkou bylo, že náhradní termín musel být do konce kalendářního roku.

Vytížení Sýkory? Jeho minutáž na hřišti bude přibývat, ale bude záležet zejména na něm, jak ji využije

Po dohrávce v Mladé Boleslavi budou v podzimní části nejvyšší soutěže na programu ještě kompletní 18. a 19. kolo. Pak bude následovat zimní přestávka do druhého únorového víkendu.

Plzeň, jež přes Tobol nakonec postoupila do skupinové fáze EKL, se po 11. kolech a s jedním zápasem k dobru drží na třetím místě prvoligové tabulky s pětibodovou ztrátou na druhou Slavii, vedoucí Sparta má ještě o dva body víc.

Mladá Boleslav má na sedmé pozici o pět bodů méně než Viktoria.

Mladá Boleslav si v Lipsku napravila reputaci a účastníkovi Ligy mistrů nadělila čtyři branky