Rozzuřený Ronaldo pobavil fanoušky, požadoval střídání rozhodčího

OBSAHUJE VIDEO

Cristiano Ronaldo mohl puknout vzteky. V osmifinále soutěže King Cup se hvězdný Portugalec rozčílil na rozhodčího. Hněv byl tak velký, že se gestem dožadoval toho, ať je chlapík s píšťalkou vystřídán. Hvězda týmu An Nassr pochopitelně neuspěla, jeho tým nakonec zápas vyhrál 1:0 v prodloužení. Fanoušci však žasnou nad tím, co si CR7 na hřišti dovolí.

Ronaldův velký rival Lionel Messi se může v zámoří těšit ze zisku osmého Zlatého míče, jeho portugalský rival má úplně jiné starosti. Na trofej neměl ani pomyšlení, místo radosti se spíš pořádně vztekal během utkání dvou saúdskoarabských týmů. Hvězdu rozlítila situace, kdy kvůli jeho ofsajdovému postavení neplatil gól v síti soupeře.

Portugalec to nemohl rozdýchat, mohutně gestikuloval a dokonce se dožadoval vystřídání rozhodčího. To byl asi největší počin někdejší hvězdy Realu Madrid, kterým tentokrát pobavil fanoušky. Ti se smějí tomu, že se Ronaldo chová tak, jako by vlastnil celou ligu.

Nový gólostroj pro Real? Kolega Lingra s Hanckem střílí tolik branek, že o něm uvažuje i Pérez

Tak to samozřejmě není, ale jinak je CR7 nejlépe placeným fotbalistou. To potvrdil nedávno prestižní magazín Forbes, který uvedl, že si osmatřicetiletý útočník přijde ročně na 247 milionů eur, tedy přes šest miliard korun.

Zmíněný zápas nakonec dospěl do prodloužení za bezbrankového stavu. Oba týmy duel dohrávaly bez vyloučeného hráče, An Nassr nakonec urval výhru, když se tři minuty před koncem prodloužení trefil Sadio Mané.