Zkvalitní Rakitič zálohu Interu Miami? Na Floridě si měl současnou ikonu Sevilly vyžádat sám Messi

Zkvalitní Rakitič zálohu Interu Miami? Na Floridě si měl současnou ikonu Sevilly vyžádat sám Messi

Ostřílený středopolař Sevilly Ivan Rakitič by mohl ještě jednou převlékat dres a po švýcarské, německé a španělské nejvyšší soutěži si vyzkoušet další světovou ligu. Pětatřicetiletý záložník se 105 mezinárodními starty za Chorvatsko je totiž aktuálně spojován s Interem Miami.

V týmu trenéra Gerarda Martina už sice figurují bývalí tři fotbalisté Barcelony Jordi Alba, Sergio Busquets a Lionel Messi, nicméně protože se ambiciózní tým neprobojoval do play-off, v dalších týdnech bude opět posilovat, aby se to v následujícím ročníku neopakovalo.

Na El Gold Digital zaznělo, že o podpis Rakitiče požádala vedení přímo největší hvězda klubu z floridského Fort Lauderdale Lionel Messi.

Než se pětatřicetiletý Chorvat vrátil do Andalusie, na katalánském Camp Nou si připisoval úspěchy po boku o něco staršího argentinského mistra světa a obě ikony světového fotbalu se tak velmi dobře znají.

Ibrahimovic si plácl s americkým majitelem Milána a na San Siru ho čeká role komunikačního a marketingového manažera

Někdejší hráč Schalke 04 či Basileje tak brzy může mít velké dilema - aby mohl zůstat v mužstvu se Sergio Ramosem a spol. i po konci rozběhlé sezony, bude muset přistoupit na masivní snížení platu až o 85 procent.

Mzda nabízená Interem, jehož čeká za pár dní premiérová příprava před novým ročníkem MLS proti New Yorku City, tak může Rakitiče svádět k tomu, aby uzavřel svou profesionální dráhu právě za oceánem.

P.S.: Značka Davida Beckhama by mimochodem mohla mít zájem také o dalšího exbarcelonského borce Luise Suáreze z Grémia.

© FC Sevilla