Reprezentační průšvihy: Jízda v Olomouci, roztrhané obleky a společnice v hotelu

Reprezentační průšvihy: Jízda v Olomouci, roztrhané obleky a společnice v hotelu

Sobotní pařba trojice českých reprezentantů je po delší době dalším skandálem, který se kolem národního týmu řeší. V historii se totiž objevily další výrazné škraloupy. V jaké situaci se v minulosti čeští reprezentanti "utrhli" ze řetězu? 

PARTY V OLOMOUCI

Zajímavou informaci naservírovaly fanouškům profily české reprezentace na sociálních sítích k nedělnímu obědu. Trojice reprezentantů Brabec, Coufakm Kuchta se společně se členem Výkonného výboru bavila v jednom z olomouckých klubů, hráči byli okamžitě vyřazeni z kádru.

Situace kolem reprezentace byla od začátku podzimu pořádně napjatá. Fanouškům i expertům se nelíbily nominace, výkony ani výsledky. Velká část veřejnosti požadovala vyhazov trenéra Jaroslava Šilhavého.

Reprezentace ztrácí poslední zbytky důvěry. Problém začíná už na svazu u předsedy Fouska

Po remíze v Polsku se reprezentace objevila ve výhodné situaci směrem k postupu na Euro. V domácím zápase proti Moldavsku stačí stačí národnímu týmu remíza a pojede na EURO.

Dle papírových předpokladů by Češi prohrát neměli, což si očividně Jan Kuchta, Jakub Brabec i Vladimír Coufal vzali k srdci a společně s členem výkonného výboru asociace Tomášem Neumannem vyrazili v sobotu v noci na olomouckou diskotéku.

Veřejnost kroutila hlavou nad tím, jak si v době, kdy má telefon s fotoaparátem opravdu téměř každý, mohli fotbalisté myslet, že to celé projde.

Neprošlo, trojice byla okamžitě ze srazu vykázána a jen podtrhla špatnou image, kterou v současné době národní tým má.