Další zájemce o plzeňský poklad je ve hře. Durosinmiho chce získat Wolverhampton

Další zájemce o plzeňský poklad je ve hře. Durosinmiho chce získat Wolverhampton

Pokladník Viktorie Plzeň si nejspíše mne ruce spokojeností. Média se předhánějí v informacích, které kluby z Německa a Anglie mají zájem o dvacetiletého Nigerijce Rafiu Durosinmiho. Západočeský klub tvrdí, že na stole neleží žádná konkrétní nabídka, anglický The Telegraph teď ale přišel se zprávou, že se do hry o momentálně zraněného kanonýra pustil také Wolverhampton. A hodlá se praštit přes kapsu.

Podle posledních zpráv z Ostrovů měl mít Wolverhampton v hledáčku útočníka Plzně už na podzim před jeho zraněním, kdy to mladému Nigerijci lepilo a byl hodně vidět. Klub nyní věří, že by mohl hráče získat, i když ten se nechal slyšet, že je ústně domluvený s německým Frankfurtem a je třeba dotáhnout jen jednání mezi kluby.

Angličané se ale razantně snaží vstoupit do hry, o čemž svědčí nabídka ve výši skoro čtvrt miliardy korun. „Vlci o něj mají zájem a doufají, že se jim podaří dosáhnout dalšího pokroku ještě před otevřením lednového přestupového okna,“ cituje server Infotbal zmíněný britský list.

Bitva o Durosinmiho! Brighton odmítne, píší v Anglii. Miliony na přestup prý chystá Frankfurt

Wolverhampton není jediným anglickým klubem, který měl o Durosinmiho zájem. Ve hře byl i Brighton, ale údajně měl dostat košem právě kvůli bundesligovému Frankfurtu. Zájem projevovaly i další německé kluby, a tak není jisté, kam se nakonec Durosinmi bude v zimě stěhovat. Dobrou zprávou pro plzeňský klub je, že při větším počtu zájemců může cena za hráče vystoupat ještě o pěkných pár milionů výš.

Brighton má smůlu. Durosinmi má prý nakročeno do Eintrachtu, Plzeň dohodu klubů vyloučila