Největší naděje brazilského fotbalu? Ruck ve čtrnácti letech přitahuje zájem velkoklubů

Největší naděje brazilského fotbalu? Ruck ve čtrnácti letech přitahuje zájem velkoklubů
OBSAHUJE VIDEO

To jméno si určitě zapamatujte. Guilherme Ruck se už ve čtrnácti letech vyprofiloval jako jeden z největších talentů brazilského fotbalu a v blízké budoucnosti se o něj hodlají porvat nejsilnější týmy La Ligy, tedy Real Madrid a Barcelona.

Guilherme "Gui" Ruck se narodil v brazilském Riu de Janeiro, ovšem už v dětství se přestěhoval na Pyrenejský poloostrov. Po Portugalsku zakotvil ve Španělsku a fotbalově aktuálně vyrůstá ve druholigovém Valladolidu.

Ruck působí v týmu U16, svými technickými dovednostmi si ale říká o brzký posun výše. A nejen v rámci týmu, který z většiny vlastní někdejší kanonýr Realu Madrid Ronaldo.

Právě Bílý balet se ukazuje jako nejvážnější zájemce o služby tohoto mladíka. Podle serveru The Athletic je z něj nadšen především hlavní skaut Realu Juni Calafat, který se již podílel na zisku Viníciuse Júniora, Rodryga a Endricka.

Nyní by rád z Valladolidu dotáhl také Rucka, který je nyní jeho hlavním cílem. Bílý balet často nachází způsoby, jak tyto mladé hráče do své akademie La Fabrica přilákat a v Madridu věří, že ani tentokrát to nebude jinak.

Aktuálně druhý celek španělské La Ligy ovšem není sám, kdo u Guie stojí. Dle The Athletic se o Rucka zajímá Paris St. Germain, web football-espana.net přichází s informací, že by hráčem nepohrdli ani v Barceloně. Do úvahy závěrem přichází i možnost vrátit se domů, zájem by měly Flamengo a Palmeiras.