Dechberoucí zápasy v Saudi Pro League: Devět penalt i sedm branek v nastavení

Dechberoucí zápasy v Saudi Pro League: Devět penalt i sedm branek v nastavení

Fanoušci Saudi Pro League mají za sebou naprosto neuvěřitelné 14. kolo. V devíti zápasech bylo k vidění 35 branek, z toho hned sedm v nastavení druhých poločasů. Zahráváno bylo také devět pokutových kopů a během pátečního a sobotního programu zářilo i několik bývalých hvězd evropského fotbalu!

Devět pokutových kopů

V devíti zápasech bylo k vidění hned osm pokutových kopů. V pátek se k penaltovému puntíku postavili Musa Barrow (Al Taawon), Birama Toure (Al Riyadh), Bernard Mensah (Al Taee) a Julio Tavares (Al Raed).

Jediným neúspěšným v rámci pátečního programu byl Evropě nejznámější Musa Barrow. Bývalý kanonýr Boloni neproměnil a jeho Al Taawon padl s Al Riyydhem 1:2. Hned dvě penalty naopak zužitkoval Bernard Mensah a jeho celek poměrem 4:3 přetlačil Al Raed.

V sobotu z penalty skórovali Odion Ighalo (Al Wehda), Fabio Martins (Al Khaleej) a také Georges-Kevin N´Koudou. Útočník Damacu, který hrával také Premier League za Tottenham, podobně jako Mensah skóroval z pokutového kopu dvakrát a jeho tým zvítězil 4:2.