Jablonec řeší posilu do ofenzivy. Puškáč z Bohemians prý přijde nejpozději v létě, ve hře je i okamžitá hráčská výměna

Jablonec řeší posilu do ofenzivy. Puškáč z Bohemians prý přijde nejpozději v létě, ve hře je i okamžitá hráčská výměna

Hodně zajímavý přestup chystá Jablonec. Realizovat by jej chtěl nejpozději v létě, ale možná přijdou rošády v rámci FORTUNA:LIGY už nyní v zimě. Server inFotbal.cz přišel s informací, že severočeský klub již podepsal kontrakt o volném přestupu s třicetiletým Davidem Puškáčem, jenž je momentálně hráčem Bohemians. Tomu na konci sezony skončí smlouva a kluby jednají, zda se nedohodnout na změně dresu už nyní. Ve hře je výměna za útočníka Jana Chramostu.

Jisté je to, že Puškáč bude v barvách vršovického klubu hrát maximálně do konce sezony. Ostatně v podobném duchu už se i vyjádřil kouč Klokanů Jaroslav Veselý.„Pokud mu dopadne zahraničí, bude to zajímavé i pro Bohemku, která z toho může profitovat. V případě Jablonce by se mohlo jednat o výměně hráčů,“ tvrdil. Jako termín, do kdy má být jasno, padlo datum 25. ledna. V tento datum Vršovičtí odjíždějí na soustředění do Turecka.

Nejde o jediný transfer, na který severočeský klub cílí. Podle infotbal.cz by měl být v hledáčku Jablonce šikovný dvaadvacetiletý záložník David Kozel z druholigové Dukly. O něj má ale zájem Mladá Boleslav, která má mít údajně při jednáních navrch.

Jednu posilu už Jablonec představil v sobotu, když z vedoucího týmu druhé ligy MFK Vyškov získal křídelníka a reprezentanta Burundi Bienvenueho Kanakimanu.