Přijdou v Edenu o klíčového stopera? Ogbu má být jednou z variant pro tradičního účastníka Ligue 1

Přijdou v Edenu o klíčového stopera? Ogbu má být jednou z variant pro tradičního účastníka Ligue 1

Deset zápasů v řadě neporažená Slavia by mohla v kalendářním roce 2024 přijít o svého důležitého středního obránce Igoha Ogbua, o nějž je zájem v západní Evropě.

Třiadvacetiletý zadák s historií v mládežnických reprezentacích Nigérie podle informací serveru So Foot uvízl v hledáčku Stade Rennes FC.

Aktuálně desátý tým Ligue 1, jehož od loňského listopadu trenérsky vede Julien Stéphan, má na trhu pátrat po pravém stoperovi zejména na zahraničním trhu a jedna z možných cest má vést právě do vršovického Edenu.

Mistr Eliteserien z roku 2018 už dříve prošel také Levangerem, Rosenborgem, Sogndalem a Lillestrøm, s tím, že součástí českého prostředí je od úvodu roku 2023.

Posila Sparty má instinkt zabijáka. Za rok mu bude druhá liga malá, říká o Šilerovi bývalý trenér Peřina

V probíhajícím ročníku 2023/2024 dosud stačil za slavné "S" v rámci tří různých soutěží absolvovat pětadvacet duelů. Jiní stopeři z tamní Fortuna arény to o sobě říci nemohou.

Defenzivně laděný hráč, jehož mimochodem zastupuje stejná agentura jako jeho vrstevníka z Bayeru Leverkusen Victora Boniface, má v Praze smlouvu až do 31. prosince 2026 a podle transfermarkt.com se jeho tržní cena blíží 90 milionům korun.

Bretaňský klub z Roazhon Parku, který je stále ve hře na třech frontách včetně Coupe de France a Evropské ligy, v níž si to rozdá s AC Milán, už se v lednu posílil o nizozemského záložníka Azora Matusiwu, jenž dorazil z konkurenčního celku Reims.

Olomouc vyšla Slavii vstříc. Köstla tak na pozici asistenta trenéra Trpišovského nahrazuje Kerbr