Dlouhodobá snaha se Prostějovu vyplatila. Zavadilovi se podařilo na Hanou nalákat hradeckého Ševčíka

Dlouhodobá snaha se Prostějovu vyplatila. Zavadilovi se podařilo na Hanou nalákat hradeckého Ševčíka

"Votroci", kteří tento týden představili jako svou novou lednovou akvizici mladého sparťana Daniela Kaštánka, anoncovali i první zimní zúžení kádru, které odnesl defenzivně laděný Ondřej Ševčík.

Votroky posílí mladý záložník Kaštánek ze Sparty. Forma jeho působení se ještě ladí

O osmadvacetiletého stopera, který dříve prošel také rezervou Sigmy, Baníkem Sokolov či Líšní, projevil enormní zájem 1. SK Prostějov.

A protože se svou žádostí ve východočeských strukturách uspěl a hlavní trenér Václav Kotal mu udělil zelenou, ostřílený obránce se po necelých dvou letech opět vrátí do F:NL, kde ho bude čekat boj o záchranu.

"Prostějov projevil o Ondru Ševčíka velký zájem, o jeho služby usiloval dlouhodobě. Ondra má svolení k tomu, aby se na start jara chystal už v Prostějově. Formu jeho tamního působení aktuálně řešíme," okomentoval odchod sportovní ředitel Jiří Sabou, jehož vyjádření nabídl web fchk.cz.

Vyškovské kontakty v rámci Evropy se rozšířily. Čtvrtou zimní posilou je Belgičan ze skotské Premiership

Ševčík se naposledy představil v černobílém hradeckém trikotu 13. prosince loňského roku proti Českým Budějovicím, když deset minut před koncem nahradil Václava Pilaře.

Za rok a půl nasbíral v Hradci Králové celkem jednadvacet prvoligových startů, v rámci nichž odehrál 818 minut a zaznamenal jednu trefu proti Teplicím.

Do druhé české ligy, ve které před svých příchodem do FORTUNA:LIGY absolvoval necelou dekádu, opět zapluje v úvodu března na Strahově proti béčku Sparty. Pakliže mu tedy Josef Mazura a Pavel Zavadil dají důvěru.

Zlín získal vysněnou posilu. Ze Sparty přichází na hostování talentovaný útočník Schánělec