Přátelské utkání? Plzeň ve Španělsku porazila ukrajinský Kryvbas, rozhodčí rozdal čtrnáct žlutých karet

Viktoria Plzeň zvládla i druhé přátelské utkání ve Španělsku a ukrajinský Kryvbas zdolala po dvou gólech Tomáše Chorého a jedné trefě střídajícího Robina Hranáče 3:0. Za přátelské se ale toto klání rozhodně považovat nedalo. Arbitr utkání rozdal čtrnáct žlutých karet a plzeňský záložník Cadu dokonce nedohrál.

Přátelské utkání to tedy rozhodně nepřipomínalo. Viktoria Plzeň ve Španělsku zvládla i druhý duel, ukrajinský Kryvbas porazila 3:0 a v tomto roce zůstává stoprocentní.

O vítězství se postaral především útočník Tomáš Chorý, který v první půli rozvlnil síť hned dvakrát. Krátce po přestávce se po rohovém kopu prosadil i střídající Robin Hranáč a uzavřel účet utkání na konečných 3:0.

"Přátelák" to ale skutečně nebyl. Rozhodčí utkání rozdal celkem čtrnáct žlutých karet, sedm na obou stranách, a také jednu červenou. Duel kvůli ní nedohrál záložník Cadu, hřiště musel opustit v 72. minutě.

Viktoria Plzeň - Kryvyj Rih 3:0 (2:0)
Branky:
12. a 24. Chorý, 48. Hranáč. ČK: 72. Cadu (Plzeň).

Sestava Plzně:

I. poločas: Tvrdoň - Dweh, Hejda, Paluska - Kopic, Červ, Valenta, Cadu - Šulc - Chorý, Vydra.

II. poločas: Tvrdoň - Řezník, Hranáč, Jemelka - Havel (64. Cadu), Kalvach, Valenta, Traoré, Souaré - Mosquera, Kliment. Trenér: Koubek.