Zářez na Slovensku? Zápas vzal do ruky pán s bříškem, byl největší hvězdou, zlobil se trenér Kozák na sudího

Zářez na Slovensku? Zápas vzal do ruky pán s bříškem, byl největší hvězdou, zlobil se trenér Kozák na sudího
OBSAHUJE VIDEO

Pořádnou pachuť cítil trenér FC Košice  Ján Kozák mladší po ligovém utkání v Trenčíně, kde jeho svěřenci prohráli 1:4. Po skončení duelu sice tvrdil, že musí být při hodnocení opatrný, aby to nepřehnal s kritikou. Jenže na pozápasové tiskové konferenci si neodpustil celou řadu štiplavých poznámek na adresu arbitra. Mluvil o něm, jako o muži s bříškem, který se stal hvězdou utkání...

Zmíněný duel výrazně ovlivnilo brzké vyloučení hostujícího Oleksandra Golikova. Z následné standardky pak šel Trenčín do vedení. A trenér Košic od té chvíle viděl řadu pochybění rozhodčího Michala Smoláka.

"V Trenčíně se hraje těžko, domácí jsou hodně silní. Po minutě se nám všechno zhroutilo. Vzal to do ruky jeden pán, který je součástí hry, ale nemá být největší hvězdou. Ale tou největší hvětdou tentokrát byl," vykládal klidným hlasem do mikrofonů Kozák.

Kdo by v tu chvíli ještě stoprocentně nevěděl, kam jeho slova míří, po dalším výroku měl nejspíš jasno. "Ten pán s bříškem, který nestíhal, který byl neprofesionální a který pokazil celý zápas z mého pohledu," rýpl si do muže s píšťalkou.

Pak alespoň našel prostor pro určitou pochvalu svého týmu. "Budu hledat i pozitiva. Kluci proti silnému Trenčínu zápas odmakali, dělali, co mohli. Jedeme dál. Nepochybuji o tom, že jsme na dobré cestě. Hráči se zlepšili a dále zlepšují, takže určitě budeme i vyhrávat," konstatoval Kozák. "V Trenčíně to bylo pro nás složité, ovlivněné, velmi ovlivněné."